Usnadněte si žehlení díky jednoduchému postupu, které vám ušetří spoustu času

Ačkoliv se jedná o zcela nezbytnou činnost, žehlení nemá rád snad nikdo. Občas se sami sebe ptáme, zda je opravdu nutné určité oblečení žehlit a zda bychom se tomu nemohli nějakým způsobem vyhnout.

Proč je důležité žehlit prádlo

Odpověď bývá bohužel negativní. Žehlení je zkrátka nutnost. Nejen, že po něm prádlo lépe vypadá. Žehlička navíc prádlo dezinfikuje a zbavuje bakterií a virů, které přežily i pračku. Co kdybychom vám ale řekli, že existuje metoda, která vám tuto činnost dokáže zpříjemnit? Ano, je to tak. V dnešním článku se dozvíte trik, díky kterému se otrava stane odpočinkem. Pokud chcete zjistit, jak na to, nepřestávejte číst.

Jak žehlení urychlit a zpříjemnit

Už jste slyšeli o inovativním žehlícím prkně jménem Flippr? Jde o naprosto geniální oboustrannou žehlící plochu, která vám mnohonásobně ulehčí manipulaci s žehleným prádlem. Věděli jste, že běžné žehlící prkno bylo vynalezeno v roce 1892 paní Sarah Boneovou? Od té doby se téměř nezměnilo.

Fotografie: Freepik

Přestaňte používat zastaralý nástroj. 125 let je přeci příliš mnoho. Dnešní uspěchaná doba si žádá moderní řešení. Nikdo nemá čas stát hodiny nad žehlícím prknem. O to méně pokud se vracíme pozdě večer z práce. A o víkendu se chce žehlit málokomu.

Seznamte se s Flipprem

Flippr byl navrhnut speciálně proto, aby hospodyňkám ulehčil žehlení. Díky němu je celý proces rychlejší a snadnější. Žehlící desku totiž můžete otočit o 360 stupňů a nemusíte se zdržovat obracením a narovnáváním prádla. Prádlo na desku jednoduše „oblečete“ a poté už jen obracíte dle potřeby.

Zapomeňte na ošklivé vrásky a přehyby, kterých se ne a ne zbavit. Díky Flippru bude látka stále pěkně napnutá. Rozhodně vám nehrozí, že si při žehlení spálíte prsty během přidržování límců nebo rukávů. Vše bude rychlé a snadné. Žehlit s Flipprem budete zcela automaticky a bez problémů.

Úvodní Fotografie: Sharkk