10 skvělých pomůcek, které by neměly chybět v žádné domácnosti

Každý rok inovátoři přicházejí se stovkami užitečných nástrojů a pomůcek, které usnadňují život. Vybrali jsme některé z nejzajímavějších, které se nedávno objevily. Možná se vám budou hodit ve vašem každodenním životě.

1. Jednoduchá zástrčka

Nejenom že tato zásuvka vypadá elegantně, ale také se s ní skvěle manipuluje. Díky otvoru uprostřed konektoru ji snadno, a hlavně bezpečně vytáhnete.

2. Pračka s extra zásuvkou

Každá hospodyňka pravidelně po zapnutí pračky najde ještě spoustu dalších kousků, které do ní patří. Extra vrchní zásuvka umožňuje přidávání prádla do pračky pohodlně při procesu praní.

3. Vizitka se žárovkou

Nemůžete v tašce pořád něco najít? Potřebovali byste si posvítit? Stačí vytáhnout vizitku a žárovku v ní otočit do polohy 90 stupňů. Baterka krásně osvětlí své přilehlé okolí.

4. Držák na cibuli

Je to velice jednoduché. Před krájením cibule do ní stačí tento držák zabodnout a už se vám ani kousek při jejím krájení „nerozuteče“.

5. Cyklistický projektor značek

Projektor je umístěn za sedadlem a značky se tak krásně rozsvítí na cyklistových zádech v závislosti na cyklistově pohybu.

6. Polštář pro partnery, kteří nemohou být spolu

Každý z partnerů si ponechá jeden polštář. V případě, že jeden z partnerů usne s polštářem v náručí, snímač vysílá signál ke druhému a ten se rozsvítí. Navíc můžete dokonce slyšet tlukot partnerova srdce.

7. Budík, který vám připraví kávu

Vstávání s vůní čerstvé kávy je rozhodně příjemnější. Pořiďte si tedy tento 2v1 vynález a zvonění budíku vám již nebude způsobovat ranní šoky.

8. Váha na lžíci

Tato lžíce vám zváží cokoli do množství až 300 gramů. Má totiž elektronický display, který potěší každého, kdo má problémy s měřením pouze „od oka“.

9. Přenosná klávesnice pro smartphone

I přesto, že je toto zařízení na trhu již delší dobu, je vhodné jej zmínit, jelikož opravdu usnadňuje surfování po síti.

10. Pánev na pět pokrmů

Vejce, palačinky, slanina – to vše, a ještě další můžete připravit dohromady. Vejdou se totiž do speciálně upravené a rozdělené pánve s nelepivým povrchem a pěti různými sekcemi.