Z bezdomovce celebritou v přepychovém bydlení

Pokud máte střechu nad hlavou a v lednici kromě světla a zimy i jídlo, pak si můžete gratulovat. Mnohdy si vůbec neuvědomujeme, jaké bohatství máme, máme-li vlastní bydlení. Řešíme jakou barvou vymalovat kuchyni či obývák a jaký nábytek pořídit dětem do pokojíčku. Jestli je nový nábytek dost cool a kolik nám zbylo ještě na dekorace.

Zatímco další řeší, kde hlavu na noc složit. Když pomineme fakt, že někdo si za svůj stav může sám, druhý měl prostě peška. Najdou však i tací, kteří se svému osudu postavili čelem a dnes bydlí tak, že se nám o tom ani nesnilo. Nejenže se dokázali vypořádat s ne zrovna příjemnou situací a žijí v přepychových domech, ještě se z nich staly celebrity. Pojďme se společně podívat, o kom je řeč…

Halle Berry

Tato známá herečka, modelka a královna krásy bydlela ve svém útlém věku v „útulku“ pro bezdomovce. Do této situace se dostala poté, co si umanula, že se stane herečkou. Odstěhovala se Chicaga, ale velmi rychle narazila na tvrdou realitu a došly ji finanční prostředky. Později však se stala úspěšnou modelkou, a také herečkou. Svůj sen si prostě stůj co stůj splnila. A jak tato hvězda bydlí? V luxusní rezidenci na pláži v Malibu za cca 245 milionu korun, která není dostupná běžným smrtelníkům.

Chris Pratt

Chris má za sebou úspěšné filmy, jako jsou Strážci galaxie či Jurský svět. Než se stal hercem, měl však takové finanční problémy, že byl téměř bezdomovcem. Od malých nabídek se pak dostal k těm lepším a především lépe placeným.

Daniel Craig

Zhruba před deseti lety byl ještě tento známý herec (agent 007) bezdomovec, který přespával na lavičkách po Londýně. Sám říká, že absolutně není pyšný na dobu, kdy musel krást, aby se najedl. Ale během 10 let se stal jedním z nejznámějších herců současnosti. Talent však měl a už jako dítě hrál v anglickém Národním divadle. A jak dnes bydlí? Dřevěné podlahy, sklo, moderní nábytek, hodně prostoru, vlastní výtah vše laděno převážně do bílé barvy.

Sam Worthington

Australský talentovaný herec, který dostal pár drobných nabídek. Nicméně nic pořádného nepřicházelo a bezedný měšec neměl. Takže rozprodal vše, co měl a bydlel pouze ve svém autě. Vše se zlomilo poté, co vyhrál v konkurzu na film Avatar. To spustilo další reakci a dnes je již hrdina dalšího hitu – Souboj titánů. Všechno anebo nic. Ve svém autě žil Sam od 30 let, což mu umožňovalo se přemisťovat. Před začátkem filmování prodal i toto auto. Jediné co mu zbylo, byly dvě tašky. Jedna s oblečením, druhá s knihami.

Jennifer Lopez

V 18 letech práskla dveřmi a odešla z domu po hádce s matkou, která chtěla, aby šla Jennifer na vysokou školu. Jenže mladá dívka chtěla být tanečnicí a poté, co ji došly peníze, byla nucená přespávat v tanečním studiu, kde pracovala. Úspěšnou kariéru začala tak, že získala menší roli v seriálu. Dnes bydlí v luxusním sídle za cca 700 milionu, který překypuje luxusem.

Zdroj obrázků: pixabay.com, variety.com