Bydlení na břehu jezera ohromí všechny milovníky přírody

Jestliže máte rádi krásnou a člověkem neporušenou přírodu a bydlení v ní, je Kanada jednou ze zemí, kterou byste měli zcela jistě navštívit, nebo se do ní dokonce přestěhovat. Mezi velmi krásné oblasti patří region Outaouais, kterým protéká malebná řeka Ottawa s průzračně čistou vodou a množstvím ryb. Na jejím břehu se nachází i tato krásná nemovitost z roku 1972, která byla v nedávné době kompletně zrekonstruována a v současné době je ke koupi.

Terasa s jedinečným výhledem

Tato jedinečná stavba má velmi netradiční architektonický design, část stavby je dvoupatrová, část pouze přízemní a důležitou součástí celé nemovitost je i venkovní terasa ve tvaru písmene „L“, která se nachází přímo nad vodní hladinou a ze které se naskýtá naprosto úchvatný výhled do okolní panenské přírody.

Zatímco na terase se nachází hned několik možností pro posezení či relaxaci a také venkovní gril, pod terasou je na jedné straně skvělý úložný prostor pro kánoe, které jsou tradičním dopravním prostředkem, který se k plavbě po řece používá. Nedaleko domu je rovněž písečná pláž a cyklostezka.

Decentní styl interiérů

Stejně krásné výhledy se otevírají i z přízemní části nemovitosti, ve které se nachází jedna velká místnost, která je zároveň kuchyní, obývacím pokojem a jídelnou.

Velké množství oken kromě výhledů na řeku zároveň zaručuje dostatek přirozeného denního světla v interiéru. Tato místnost je zařízena v moderním minimalistickém stylu.

Dominantními barvami jsou bílá, kterou nalezneme na stěnách, a poté různé odstíny hnědé, které najdeme nejen na dřevěné podlaze či nábytku, ale také na dekorativních stropních trámech. Dřevo je materiálem, který uvnitř domu převládá a dodává interiéru domu jeho jedinečnou atmosféru.

V dvoupatrové části nemovitosti, do které se dostaneme pomocí stylového dřevěného schodiště, se poté nachází další obývací pokoj se sedací soupravou a velkou televizí, tři pohodlné ložnice a dvě koupelny.

V nemovitosti může pohodlně přenocovat až deset osob, a je tak skvělým místem nejen pro rodinnou dovolenou, ale také na nejrůznější setkání s přáteli či oslavy. Vše je zařízeno velmi útulně a elegantně, většinou v přírodních a neutrálních barvách.

Tento kouzelný dům na břehu řeky Ottavy s krásnými hustými lesy kolem se nachází pouze půl hodiny od centra Ottawy a v současné době ho můžete koupit za 369 000 dolarů.

Fotografie: Charles Bertrand

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]