Chata v lese nabízí únik od ruchu velkoměsta a možnost stylového odpočinku

Tato chata v lese se rozhodně vymyká všemu, co si myslíte o tom, jak takové chaty vypadají. Nejedná se o žádné nevyužívané doupě, ale o parádní nemovitost pro toho, kdo už konečně potřebuje opustit ruch velkoměsta. I když je uprostřed lesů, dokáže nabídnout komfort, který člověk zvyklí na město často vyžaduje. A to vše kombinuje s dokonalým klidem a krásami, které nabízí okolní příroda.

Je pro každého

Pokud byste někdy zavítali do Kalifornie, konkrétně potom do oblasti Mendocino, klidně se na ní můžete nejenom podívat, ale můžete se v ní i ubytovat. Je pronajímáte ke krátkodobému bydlení každému, kde chce konečně utéct do přírody a trávit zde dokonalý víkend, nebo klidně i dokonalý týden.

Velikost je dostačující

Řada lidí si řekne, že celková velikost 225 čtverečných stop může být celkem nedostačující a celkem omezující. Je to pravda? My říkáme, že nikoliv. Kolik toho člověk skutečně potřebuje v přírodě? Sem se velké nemovitosti rozhodně nehodí a jakákoliv velká chata v lese by zde byla jako pěst na oko. Stačí se navíc podívat dovnitř a je jasné, že stísněností prostoru zde stoprocentně trpět nebudete.

Dřevo v hlavní roli

Je to chata v lese, takže asi velmi dobře tušíte, že je zde kladený primární důraz na přírodní materiály. Už hned jak ji uvidíte vám bude jasné, že sem dokonale zapadá. A když vejdete dovnitř? Dřevo také uvidíte na každém kroku. Na podlaze, na stěnách, ale třeba i v podobě konstrukce střechy, nebo schodiště, po kterém se lže dostat do patra.

Vše, co je potřeba

Tato chata v lese možná působí obyčejně, ale není. Uvnitř je vše, co člověk potřebuje k plnohodnotnému dlouhodobému životu. Ale kdo by trávil zbytečně čas uvnitř, když venku je tak krásně, a tak dokonale. Stačí se jenom rozhlédnout kolem. Krásný les a jeho šumění, to si za chvíli musí zamilovat každý.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]