Čtrnáctiletá dívka sama zrekonstruovala svůj karavan s minimálními náklady

Karavan nemusí být jenom na cestování. Tato čtrnáctiletá dívka si z něho vytvořila nádherný domov. Místo, kde má dostatek soukromí. Takové místo je sen každého teenagera, který už má dost svých rodičů a chce vždy čas od času utéct někam pryč, do místa, kde bude jenom on sám.

Vysloužilý starý karavan

Dívka našla inzerát na starý karavan, který už nesloužil, jak měl. Jak by také mohl, když pocházel z roku 1974. Tomu odpovídala také jeho cena, která byla jenom pár tisíc. Bylo jasné, že ho musí mít, jelikož právě ten by se měl stát jejím úkrytem, když ho bude potřebovat. Dala dohromady své kapesné a už jí stál u domu na zahradě.

Pustila se do práce

Chtěla mít karavan upravený přesně podle svých představ. Podle toho, co má ráda, a to, jak pokud jde o vzhled interiéru, tak pokud jde také o barvy, stejně jako o vybavení a další prvky. Také se nesmělo zapomínat na to, že teprve čtrnáctiletá Ellie Yeater má jenom omezený rozpočet. Nakonec se se vším všudy vešla do částky 200 dolarů, což je v přepočtu pár tisícovek. Až zjistíte, co za to pořídila tak uznáte, že to je pakatel.

Šla na to důkladně

S modernizací jí také pomáhal její o tec a také dědeček, protože bylo třeba odstranit starou podlahu, ale i renovovat zdi. Toto by prostě sama nezvládla, a to i pro nedostatek zkušeností, nebo síly. Potom už se však pustila do práce sama a s každým dnem viděla, jak se starý karavan mění k nepoznání a jak vypadá úplně jinak, než když ho kupovala.

Změnil se k nepoznání

Pokud se na starý karavan podíváte nyní, tak musíte uznat, že se skutečně změnil k nepoznání. Vypadá zcela jinak nejenom z exteriéru, kde získal zajímavé obložení, tak samozřejmě i v pohledu do interiéru, o kterém můžeme říci, že najednou je dokonalým domovem pro čtrnáctiletou slečnu. Ta konečně získala svůj vlastní pokoj, kde má své soukromí a vše, co se jí líbí a co jí baví.

 

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]