Výpověď v práci zapečetila přestavěním dodávky na nový domov. Užívá si svobody i levného bydlení

Fotografie: Depositphotos

Tuto mladou ženu už nebavil ruch velkoměsta, ani narůstající nároky v práci, a tak se rozhodla odejít. Naplno se věnuje své největší vášni – tvorbě umění.

Korporace pro mnoho lidí představují stabilitu, bezpečí a jednoduchý způsob, jak co nejlépe a nejrychleji dosáhnout některých svých cílů. Ve skutečnosti však opak může být pravdou, a zatímco strávíte většinu života budováním své kariéry a finanční jistoty, spousta skvělých příležitostí vám proklouzne mezi prsty. Tato žena se rozhodla s tímto životním stylem skoncovat a namísto toho se přestěhovala do malého domku.

Jedna cesta změnila vše

Dlouhou dobu pracovala v softwarové společnosti a věřila, že to je přesně ta práce, kterou potřebuje, aby měla dost peněz a příležitosti ke kariérnímu postupu. Jednoho dne však ve svém džípu vyjela i se dvěma psy na cestu, která jí změnila život. Čím déle byla mimo domov, tím více zjišťovala, že to, co má ráda, se neslučuje se životem, jak ho doposud vedla.

Předělala vůz na dům

Rozhodla se tedy pořídit si větší vozidlo a dalších pět týdnů strávila jeho přestavbou. Za tuto dobu se jí podařilo z pojízdného auta vystavět útulný malý domek, který jí plně nahradí bydlení v původním bytě, a zároveň jí zajistí potřebnou svobodu pro cestování a objevování nových míst.

Plně vybavený dům

Ze zadní strany se dokonce nachází výtah pro invalidní vozíky a boční dveře v případě potřeby slouží jako sprcha. Nechybí ani nádrž na vodu o objemu 23 litrů s ohřívačem vody. Vozidlo je navíc vybaveno solárními panely, které se starají o funkčnost spotřebičů. Důležitým místem je kávový stolek, kde si žena ráda vychutnává ranní šálek kávy se svými přáteli.

Dokonalé místo pro život i umění

Tento dokem je pro ni perfektním místem, kde může skloubit všechny své vášně. Je v něm všechno potřebné zázemí pro plnohodnotný a pohodlný život i místo pro tvorbu uměleckých děl a jejich schnutí. Dostatek úložného prostoru pojme veškeré potřebné pomůcky i osobní věci.

Zdroj: My Positive Outlooks

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]