Tak dej cihlu k cihle, postav třeba zeď – jde to i bez cihel aneb stavebnice pro dospělé

Určitě budete souhlasit, když napíšeme, že stavba domu nepatří zrovna k jednoduchým záležitostem a stejně tak i rekonstrukce domu. Leda byste jej zkusili postavit formou stavebnice. Určitě jste si jako malé děti také hráli a skládali domky ze stavebnice. Zkuste si představit, že si hrajete a děláte de facto totéž, ale se stavebnicí větších rozměrů. Myslíte, že je to nesmysl? Není!

Společnost Modul-Leg právě takovéto domy připravuje. Díky této stavebnice postavíte poměrně rychle a snadno celý dům. Podotýkáme však, že s odborníkem po ruce. Zatímco postavit hrubou stavbu u klasického domu zabere i léta, tady to zvládnete za jediný den. To už zní jako celkem splnitelná mise – co říkáte?

Postavte si dům snů

Z pestré nabídky projektů si stačí jen vybrat dům svých snů a firma vám zhotoví stavebnici na míru. Tu dopraví na místo určení, dodají i technika a během jednoho dne máte hrubou stavbu na světě. Pokud nepatříte ke zkušeným stavbařům, doporučuje se opravdu mít po ruce odborníka. Přirovnání k dětské stavebnici berte s nadsázkou. Vy budete chtít dům obývat, tudíž by práce měla být odvedená precizně.

Výhodou není pouze jednoduchost, rychlost, ale i úspora financí za stavební firmu, nestavíte-li dům sami. Dřív se říkávalo na adresu mužů: zasaď strom, zploď syna a postav dům. Jenže stavět v dnešní době dům je opravdu nelehké a nákladné. No se stavebnicí byste to možná zvládli. Podívejte se na video, jak tato ryze česká společnost vznikla a jak postavit dům i bez použití těžké techniky. Stavbě nechybí ani tepelné a protihlukové vlastnosti.

Postav třeba zeď…

Možná už svůj dům máte, ale zvažujete jeho přestavbu. Případně potřebujete rozdělit komerční prostory. Pak vás možná zaujme další video o stavebnici pro dospělé. Jedná se o modulární stavební plastové bloky, které umožňují předělení místností, postavit barový pult, ale i nábytek či dekorativní prvky. Nejsou určeny pouze pro interiér, ale i exteriér, jelikož odolávají povětrnostním podmínkám i různým druhům chemikálií. Tudíž je lze využít i pro další stavební projekty. Balení obsahuje 26 bloků a vychází přibližně na 5 tisíc korun.

Obrázek: modularbuildingblocks.co.uk