Dekorace plné vzpomínek

Máte holé stěny a nevíte, čím je oživit? Pokud vás nelákají obrazy, nálepky na zdi ani tapety, máme pro vás jiný nápad! Nechce se inspirovat příběhy fotografií, ať už vašich, vašich maminek či babiček. Díky fotografiím získáte netradiční dekoraci, která bude zobrazovat váš vlastní život.

Rodokmen

Prvním tipem, jak ozdobit stěnu fotografiemi, je vytvoření jakéhosi pomyslného rodokmenu, který bude zobrazovat všechny členy vaší rodiny postupně od nejstarších až po ty nejmladší, třeba i miminka.

Budoucí přání

Přesto, že vám chceme poradit, jak oživit stěnu fotografiemi, máme pro vás tip, jak ji zajímavě zaplnit i bez nich. Jednoduše nachystejte několik rámečků, dejte do nich čistý bílý, nebo třeba i barevný papír a vytvořte na ně nápisy. Ty mohou znít různě: Promoce naší dcery; svatba našeho syna; první krůčky vnoučat. Až se vaše přání splní, nápisy vyměníte za fotografie.

Něco pro cestovatele

Pokud rádi cestujete, máme pro vás také výborný nápad. Pořiďte si velkou mapu – světa, České republiky nebo jiného, vašeho oblíbeného státu. Potom už je snad jasné, co bude dalším krokem: Místa, která jste navštívili, označíte špendlíkem, který zároveň bude držet vaši oblíbenou momentku z tohoto cestovatelského počinu.

Koláž

Jednoduchým řešením, jak si nelámat hlavu s barvou fotografií, jejich stylů či připevnění – vytvořte koláž! Ta nemá téměř žádná pravidla, jen jedno jediné: Buďte kreativní!

Šňůra na prádlo

Říkáte si, co má šňůra na prádlo společného s fotografiemi? Všechno! Pokud nechcete mít všude plno rámečků a děr ve stěnách, stačí někde upevnit provázek – šňůru na prádlo – a na něj připevnit fotografie kolíčky. Výhodou je, že je můžete lehce měnit.

Obrázek: pixabay.com