Dům z kontejneru je zevnitř luxusnější než řada běžných bytů

Dají se využít nejenom k přepravě zboží, ale i k bydlení. Tento dům z kontejneru ukazuje, že může být plnohodnotné i luxusní. Na první pohled sice moc obdivu nesklízí, jelikož na rozdíl od řady jiných realizací není ani nijak obložen a tak je patrné, že jde skutečně o klasický přepravní kontejner. V tomto případě ve výrazné červené barvě, která umí přitáhnout pozornost.

Zajímavé rozšíření

I když se může zdát, že dům z kontejneru nabídne jenom malý prostor k bydlení, tento byl zajímavě rozšířen. Jak o prostor před samotným domem, kde je improvizovaná terasa, tak hlavně o prostor na střeše. Stačí vyjít pár schodů a lze získat pořádný kus místa třeba k relaxaci, k posezení s přáteli, nebo pro grilování a popíjení. A to vše vlastně právě na střeše kontejneru.

Uvnitř je útulnu

I když z venku je jasné, že se jedná o dům z kontejneru, tak uvnitř byste to stoprocentně nepoznali. Interiér totiž vypadá velmi útulně, a to hlavně díky dominanci dřeva. To najdete nejenom na podlaze, ale najdete ho také na samotných stěnách celého interiéru. V kombinaci s nábytkem a různými dekoracemi je třeba říci, že vnitřek tohoto netradičního domu vypadá velmi útulně a příjemně.

Praktičnost je zaručena

Nehledělo se jenom na vzhled, ale hledělo se také na celkovou praktičnost interiéru. I když je tento dům malý, našlo se zde místo i pro uložení mnoha věcí. Co ocení každá žena, to je rozhodně prostorná šatna, která umožnila uložit zde opravdu enormní množství různých bot. Tolik prostoru mnohdy lidé nemají ani v bytech.

Vše ke spokojenému životu

I když vše může vypadat zvenku malé, uvnitř zjistíte, že ke spokojenému životu stoprocentně nic nechybí. Je zde dostatečně velká a vybavená kuchyně, nechybí místo pro hygienu, stejně jako nechybí třeba ani obývací část, nebo samozřejmě sekce určená ke spánku. A to vše v něčem, kde se dříve přepravovalo zboží.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]