Horská chata nabízí díky skleněným tabulím úchvatný výhled do přírody

Kdo by nechtěl čas od času trávit pár dní v přírodě. Tato chata se může jevit jako dokonalá volba. Nejdete ji v oblasti Lac-Beauport a už na první pohled vás zajme tím, jak skromně vypadá. Její koncept vychází z klasických horských chat, které najdeme téměř všude. Tato se však v několika ohledech přece jenom vymyká.

Místo stěny okna

Zajímavá je rozhodně jedna její část, tedy její čelo. Zatímco běžné horské chaty jsou tvořeny pevnými stěnami, tato útulná chatička je tvořena jednotlivými skleněnými tabulemi, které vytvářejí celou stěnu. Nejenom, že díky prostupu slunce se dá interiér snadněji vytápět. Hlavní kouzlo tohoto řešení je v tom, že se dá přímo z pohodlí interiéru pozorovat nádherná příroda, která je všude okolo.

Na unikátním místě

Tato horská chatička se nachází v oblasti Lac-Beauport. Její součástí je také pozemek o velikosti více než 40 tisíc čtverečných stop. A to vše uprostřed krásné horské přírody. Lepší místo třeba pro víkendovou rekreaci snad ani nemohlo být zvoleno. A to nejenom v zimě, ale po celý rok. V teplých měsících totiž může přijít vhod její poloha i proto, že je to od ní kousek k jezeru Lac Morin.

Jako běžný domov

Na první pohled sice vypadá jako běžná horská chatička, ale zdání klame. Uvnitř je něco úplně jiného, než byste čekali. Pokud jste doufali v typickou architekturu, která je pro podobné nemovitosti charakteristická, tak vás bohužel musíme zklamat.

Uvnitř se totiž nachází v podstatě moderně zařízený interiér. I kdy celkově moc nekoresponduje s okolím a vnějším provedením, tak je třeba říci, že na druhou stranu nabídne vše i k dlouhodobému plnohodnotnému životu.

Přízemí, i patro

Kromě přízemních prostor je tu také patro, které výrazně zvětšuje užitnou plochu nemovitosti. Pokud by vás okouzlila a přáli byste si v ní bydlet natrvalo, tak pro vás máme na závěr jednu dobrou zprávu. Tento dům je na prodej. Stačí, pokud budete mít našetřeno, nebo si vezmete hypotéku na 299 000 amerických dolarů.

Fotografie: Marie-Claude Langis