Ideální místo pro bydlení: Bez sousedů, v přírodě a s velkým bazénem

Fotografie: DuProprio Photos

Také vás láka bydlení na obrovském pozemku, v jehož sousedství není živá duše? Člověk ani nemusí být v karanténě, aby se toužil vyhýbat ostatním. Někdy je zkrátka soukromí přesně to, co nám schází k opravdovému štěstí. Proč se tedy neodstěhovat jednou pro vždy z přelidněného města někam na samotu u lesa?

Rozlehlé pozemky

K tomuto domu patří obrovské pozemky – louky a téměř polovina lesa. Opravdu nehrozí, že byste potkali sousedy. Stavení nedávno prošlo rozsáhlou rekonstrukcí. Najdete v něm krásný a útulný interiér se třemi ložnicemi. A to není všechno. Přidejte k tomu ještě luxusní verandu, bazén se slanou vodou, garáž a kurník se slepicemi!

Kuchyň je zařízena v rustikálním stylu. Kromě základního vybavení zde najdete také dvě pěkné barové židličky, na které můžete usednout a nerušeně zde posnídat. Interiér je převážně dřevěný se starožitným nábytkem. Stěny jsou čistě bílé a se dřevem tvoří moc pěknou kombinaci.

Stylový obývací pokoj

Obývací pokoj se nám velmi líbí. Především stěna s televizí, která má dřevěné obklady. Podívejte se na dřevěnou mapu světa. Skvěle zapadá do šedo-bílo-černého interiéru. Místnost vedle je rovněž pěkně zařízená.

Červená stěna pěkně kontrastuje s bílými a dřevěnými parkety. Najdete zde také luxusní krb, který oceníte při dlouhých zimních večerech. Jak to tak vypadá, tak je tato místnost používána jako hudební. Dokonce i mikrofon je v retro stylu!

V horním patře najdete hned tři ložnice. Hlavní ložnice má velkou vestavěnou skříň, kam schováte všechny své poklady. Opravdu – je totiž velká přes celou jednu stěnu

Další dvě ložnice mají oproti zbytku domu trochu jinou výzdobu. Jedno ale mají společné, kvalitní parkety. Líbí se vám více růžová ložnice nebo bílo červená?

Dále pokračujeme do koupelny. Jak se vám líbí sprchový kout? Najdete zde také sušičku a pračku. A co teprve ta vana s barevným obkladem? Připomíná nám kubistický obraz. Ačkoliv je vše laděno do prostého až venkovského stylu, vybavení je opravdu luxusní a originální.

Třešničkou na dortu je obrovská prosklená veranda, kterou může celá rodina využít jak v zimě, tak v létě. Skleněné tabule se totiž dají zastínit žaluziemi, nebo otevřít a místnost vyvětrat. Zkrátka podle potřeby, aby se hosté cítili pohodlně.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]