Interiér zvenku zcela běžného domu překvapí svým netradičním a velmi zvláštním vzhledem

Ačkoliv se říká, že proti gustu žádný dišputát, jsou situace, o kterých by se diskutovat dalo. Tento interiér to potvrzuje. Co se stane, když někdo, kdo má rád bonbony marshmallow, volánky a mašle dekoruje svůj domov? Majitelka domu v Texasu přesně takto vyzdobila svůj domov a poté ho dala na prodej. Vnitřek domu vzbudil mezi spoluobčany velké pozdvižení.

Úlet či originální styl?

Inzerátů a stránek zabývajících se prodejem nemovitostí je na internetu opravdu hodně. Většinou je navštěvují pouze lidé, kteří se shánějí po domu či bytě. Jeden z inzerátů se ale stal slavným i mezi lidmi, kteří o nemovitosti zájem vůbec neměli. Pojďte se s námi podívat, čím tento netradiční dům v Lagerwoods zaujal tolik lidí. Připravte se na

  • spoustu růžové barvy
  • mnoho květin
  • doplňků
  • polštářků

Pro některé je interiér jeden velký kýč. Pro jiné vše tvoří útulný a příjemný příbytek. Vyumělkovaný obývací pokoj zřejmě mnoho hostů nepojme. Je přeplněn polštářky, dekoracemi a květináči s květinami. Tento dům měl dobrou reklamu.

V každém by hlodala zvědavost, když by uviděl inzerát, který nabízel dům „se starověkým pohřebištěm na zahradě“. Kdo by se nechtěl jen podívat? Nikdo ale nečekal, že uvidí to, co se ukrývá uvnitř.

Představte si, že se jednoho dne probudíte, a ocitnete se zde

Podívejte se na jídelnu, která je doslova přeplněná věcmi. Z oken visí robustní závěsy, vše je obtěžkáno přemírou volánů, ozdůbek a spoustou květin. Z venku přitom vypadá vše docela normálně.

Fasáda zcela zapadá do sousedství, dům vypadá jako kterýkoliv jiný, má venkovní garáž a zahradu s ovocnými stromy. Nic neobvyklého. Jakmile ale překročíte práh domu, okamžitě pochopíte, co znamená popis „dům s jedinečnou výzdobou, kterou jste ještě neviděli.“

Druhý obývací pokoj je možná vyzdoben s trochu menší horlivostí, přesto se neobešel bez květin. Dokonce i romantickým duším, které mají rády růžové tóny, květiny či mašle vstávají vlasy hrůzou při pohledu na tento kýčovitý interiér. Vnitřek domu je přeplněný věcmi tak, že se tu nedá téměř dýchat.

Suvenýry, malé sošky, polštářky, obrazy zcela zaplnili veškerý volný prostor. Polštářů je zde tolik, že si prakticky nemáte kam sednout. Všude je růžová doprovázená leopardími a květinovými motivy. V domu panuje chaos a „uklizený nepořádek“. A jak se dům líbí vám?

Fotografie: Novate

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]