Jak spálit 1000 kalorií během praní? Je to snadné – prádlo se vypere tím, že budete šlapat do pedálů

Je všeobecně známo, že mnoho civilizačních chorob souvisí s nedostatkem pohybu. Lidé jsou čím dál pohodlnější a línější. Dřív, než žena vyprala prádlo ručně, spálila množství kalorií a prováděla při tom pohyby celého těla, musela vynaložit nějakou sílu. Ale dost o tom, co bylo a co je dnes. Jednoduše řečeno, mnoho lidí používá výmluvu, že na cvičení nemá čas, protože musí doma stihnout ještě hromadu práce.

Co tak spojit uklízení, cvičení a ještě navíc ekologickým způsobem. Zdá se vám, že to není možné? Věřte, že je…

Skupina Čínských studentů vymyslela pračku, která vás udrží v pohybu, budete pálit kalorie a ještě i chránit planetu. Není to brilantní? Můžete cvičit a prát zároveň. Už žádné výmluvy! Ušetříte za vodu, energii a ještě podstatně zlepšíte svou fyzickou kondici.

Toto inovativní kolo zatím na trhu nenajdete, takže se můžete zase uklidnit 🙂 Bylo navrženo studenty na univerzitě v Dalianu v Číně. Nicméně jako nápad je to určitě bezvadné. Možná, že se objeví i další podobné nápady a takoví domácí pomocníci se budou na trhu objevovat zcela běžně.

Jak toto kolo funguje?

Pedály tohoto stacionárního kola se střídají a otáčejí předním kolem, což je vlastně buben pračky. Extra energie vytvořená během tréninku napájí obrazovku a monitoruje proces mycích cyklů. Budete tak šetřit energii i vodu. Toto kolo je určeno všem. Jak mužům, tak ženám různých věkových kategorií.

Zatím kolo není k mání, ale jakmile bude něco takového k dispozici, určitě si ho kupte. Změníte tak nudnou domácí činnost na něco zábavného a zdraví prospěšného. No a když se budete při jízdě flákat, budete prát dlouho nebo se prádlo nevypere důkladně. V praní se pak doma určitě střídejte. Bude to zábava.

Obrázky: healthyfoodhouse