Kamennou chalupu si zamilujete na první pohled. Nabízí veškerý komfort pro maximální odpočinek

Přemýšlíte nad stavbou domu, kterým by byla spíše chatička, kam byste mohli během volna jezdit relaxovat a odpočinout si od každodenního shonu v práci? Nebo již takový dům máte, ale chystáte rekonstrukci? V tomto článku najdete inspiraci, která se vám bude hodit. Podívejte se, jak krásně se dá taková chata zařídit. Nadchněte se pro domek v kanadském stylu.

Inspirujte se kamenem a dřevem

Domek, o kterém mluvíme, byl vybudovaný v roce 1981. Současní majitelé ho koupili pár let nazpět v zanedbaném stavu. Rozhodli se, že do něj investují a zaplatí rozsáhlou rekonstrukci. Také interiér prošel obměnou. Výsledek stojí za to. Chata v kanadském stylu nabízí vše, co si můžete přát.

  • hřejivou atmosféru
  • velký pozemek
  • vířivku
  • prostor pro domácí zvířata

Na domu zaujme především stylový kamenný materiál a všudypřítomné dřevo. Díky nim vypadá chata útulně. Budete se zde cítit jako doma. Vše je provedeno originálně a stylově. Druhý takový dům jen tak nenajdete. Inspirujte se a zařiďte si svůj dům tak, abyste se v něm cítili dobře. Kámen vás v létě ochladí a v zimě pro vás zadrží teplo uvnitř.

Tato stylová residence s jedinečným designem je v současné době určena pro turisty. Majitelům dobře vynáší a jejich investice se mnohonásobně vrátila. Zákazníci se sem rádi vrací. Pokud by se majitelé v budoucnu rozhodli zanechat podnikaní, z chaty by se stalo vynikající útočiště a oáza klidu.

Nezapomenutelný interiér

Velká vstupní hala, celá ze dřeva a kamene, vás přímo vybízí ke vstupu do hlavní místnosti skrze francouzské dřevěné dveře. Hala vede do nádherného obývacího pokoje, kde si budete připadat jako král nebo královna. Strop je koncipovaný na způsob žebrování, které můžete vidět v katedrálách. Zvedá se až do třetího patra, kde najdete mezanin. Najdete zde působivé kamenné ohniště.

Po schodech vyjdete do druhého patra, kde jsou pokoje pro hosty. Dostanete se po nich i do mezaninu ve třetím patře. Soukromé pokoje jsou ve stejném stylu jako zbytek domu a jsou velmi útulné. Na druhé straně obývacího pokoje je samostatná jídelna. Najdete zde i malou spižírnu. Najednou se tu může stravovat hned několik hostů najednou.

Obývací pokoj vede do stylově zařízené kuchyně. V přízemí najdete koupelnu s prádelnou. Ta nemá dřevěnou, ale keramickou podlahu. Chata se nachází na 6,5 tisíci metrech čtverečních. Najdete zde několik míst k odpočinku a spoustu zeleně.

Fotografie: Mathieu-Alexandre Gagnon

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]