Koupelna jako nová díky doplňkům

Nezáleží na to, zda je vaše koupelna malá nebo velká, stará nebo nová. Každá si zaslouží něco malého, díky čemu se v ní budete cítit opravdu jako doma, něco, co jí dodá šmrnc. Od originálních barevných ručníků přes zajímavé zrcadlo – pojďme prozkoumat možnosti, jak vaší koupelně dodat život!

Dávkovače mýdla

Mezi první doplňky, kterými můžete dodat vaší koupelně šmrnc, je originální dávkovač mýdla nebo miska na mýdlo. Je to věc, které si všimne určitě i návštěva, protože mýdlem si myjeme ruce všichni a stojí na umyvadle, které je jedním z hlavních bodů koupelny. Ať už zvolíte skleněné dávkovače nebo z porcelánu, dbejte i na zajímavý tvar, zabarvení nebo funkci. Některé mohou mít totiž silikonovou násadku, díky které se nepohnou z místa a tak nerozbijí.

Popisek koupelny_vyrp11_4883CasualBathroom01_B-ML

Návštěva možná často tápe, kde u vás v domě najde koupelnu. Máte-li tento problém, jednoduše pořiďte zajímavý nápis, díky kterému koupelnu půjde vždy najít. Nápis je možné napsat přímo na dveře, ovšem lepší je možná, zejména pokud si nejste jisti stylem nápisu, pořídit závěsný popisek. 

koupelna

Zajímavé věšáky

Mezi dalšími doplňky, které jsou i velmi praktické, jsou netypické věšáky na ručníky a oblečení. Pořídit můžete vintage, které jsou romantické nebo takové, které potěší i děti, například s motivem soviček, rybiček ap. Takové věšáky můžete uchytit vedle umyvadla, na dveře – kde zároveň šetří i místo, nebo je můžete využít koneckonců i do dětského pokoje, kde si děti mohou odložit župánky a pyžama.

Kalíšky na hygienické potřebykoupelna

Řešíte pořád, do čeho dát kartáčky na zuby a pastu? Mnoho lidí využívá staré hrnečky, plastové nádobky… Proč si
ale nepořídit něco originálního, co bude i hezky vypadat, i fungovat tak, jak má?
Například keramický kalíšek i s otvory, do kterých kartáčky padnou jako ulité a nepromíchají se, doladí vaši koupelnu dokonale.

Obrázky: www.laalmara.cz