Malá chatka nemá ani deset metrů čtverečních, ale na víkendová dobrodružství bohatě stačí

Vyrazit na víkend mimo město je sen mnoha lidí. Tato chatka jasně ukazuje, že chalupaření může vypadat jinak, než tomu bylo dříve. To proto, že v minulosti byly trendem co největší chalupy, kde městský člověk celý víkend pracoval a potom celý „odpočatý“ vyrážel zpět do města. A dnes? Skutečně se hledí hlavně na relaxaci. A k té postačí i 10 metrů čtverečních.

Ideální volba, jak opustit město

Tuto konkrétní najdete v Kanadě, v Britské Kolumbii. Ale klidně by mohla být umístěna i u nás, v některé z horských oblastí. Je malá, je jednoduchá, je z přírodních materiál a do okolní krajiny bez problémů zapadá. Pro toho, kdo chce opravdu opustit město a trávit víkend relaxací v přírodě, nemůže být nic lepšího.

Nová forma táboření

Tato chatka může být v konečném důsledku i novým trendem táboření. Místo stanu lze žít v komfortní malé nemovitosti, která nabídne vše, co moderní člověk k životu potřebuje. Zároveň to není žádná velká hacienda, kde by se člověk ztrácel, nebo kde by musel od rána do večera jenom uklízet. Na několik nocí skvělá volba, i když pravdou je, že pro skromného jednotlivce to může být i plnohodnotné bydlení.

Moderní, stylové a ekologické bydlení

Tato chatka je nejenom citelně umístěna v přírodě, ale také do ní dobře zapadá. Mimo jiné i proto, že na její stavbu byly použity hlavně přírodní materiály. Zaujme také povedeném obložením, z kvalitního cedrového dřeva. Aby byla co nejvíce spořena energie, je osvětlení interiéru řešeno pomocí LED diod, které i s nízkou spotřebou nabídnou dostatek světla.

Nejenom nocleh

Uvnitř se dá nejenom nocovat, ale díky možnému pracovnímu koutku zde lze také pracovat, nebo řešit neodkladné záležitosti. Mnohem příjemnější však může být vytáhnout si lehátka na prostornou terasu, ulehnout a kochat se nádherným pohledem přírody a zaposlouchat se do jejich zvuků. Takto má vypadat ta pravá relaxace.