Malá mobilní dřevěná chata jako příjemné místo pro bydlení

Ne každý potřebuje k životu stovky metrů čtverečných. Tento pár je toho důkazem. Jejich malá chata, ve které žijí budí velkou pozornost. Není se čemu divit, jelikož mnoho lidí bude dlouho tvrdit, že se v takové nemovitosti bydlet vůbec nedá. Pravda je zcela opačná. Oba dva svůj domov milují a říkají o něm, že jim dává přesně to, co chtějí a co od něho očekávají.

Velmi levné bydlení

Je tu ještě jedno plus, které jejich malá chata přináší. Máme na mysli cenu. V době, kdy ceny nemovitostí doslova stoupají do nebeských výšin mluvíme o částce, které opravdu bere dech. Daný pár tato malá chata vyšla se vším všudy jenom na 30 tisíc dolarů. Jasná ukázka toho, jak by se dala současná krize na trhu s nemovitostmi řešit, kdyby byla vůle a kdyby lidem nevadilo se trochu uskrovnit.

Šetrná k přírodě, s možností převézt ji jinam

Jejich malá chata je unikátní také tím, že je velmi šetrná k přírodě. Právě v jejím souladu tento mladý pár také žije. Unikátem jejich domova je i to, že je mobilní. Když se k tomu rozhodnou, stačí jejich dům zapřáhnout jako běžný vlek a převézt ho kamkoliv jinam, kde to umožňují zákony a předpisy. Vzhledem k jeho kompaktní velikosti skutečně není nic složitého najít pro něho vhodné místo, které tyto podmínky splňuje.

Mnoho světla prostor opticky zvětšuje

Pokud je jejich domov v něčem unikátní, tak je to také tím, kolik zde mají oken. Díky tomu, že do jejich domova prochází tolik slunečních paprsků je dosaženo toho, že je celý prostor zajímavě opticky zvětšován a rozhodně nepůsobí, jakkoliv stísněným dojmem. Je tomu právě naopak.

Má i patro

I když se to ne první pohled nemusí zdát, tak jejich nemovitost má dokonce i patro. V tu chvíli je výrazně zvětšena celková užitná plocha a využitelnost jejich domu. Stačí nahlédnout dovnitř a zjistíte, že jim zde k plnohodnotnému životu skutečně absolutně nic nechybí. Je zde místo na spaní, obývací prostor, místo k práci, ale i vše co je potřebné třeba i k hygieně.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]