Malebná chata na břehu rybníka je snem každého rybáře a milovníka přírody

Jste náruživý rybář? Toužíte po příjemné chatě či chalupě s vlastním rybníkem či spíše rybníky? V tom případě je stylový srub, který se nachází přibližně devadesát minut od Montrealu, pro vás tou správnou volbou.

Rezidence se nachází na obrovském pozemku o celkové rozloze 663 hektarů na břehu dvou soukromých rybníků, součástí pozemku je i prostorná garáž a další přístřešky.

Bydlení v rustikálním stylu

Chata byla postavena v roce 1973 a je postavena ve stylu skandinávského srubu z dřevěných kulatin, což přispívá k její symbióze s okolní přírodou, která je tvořena nejen dvěma rybníky, ale také krásnými vzrostlými lesy, které na podzim vytvářejí ty nejkrásnější barvy, které si můžete představit.

Jedná se o dvoupatrovou stavbu do tvaru písmene L, v přízemí se nachází kuchyně, jejímž dominantním materiálem je samozřejmě dřevo, tak jako v celém domě. V kuchyni se nacházejí krásná historická kamna, která celé místnosti dodávají zajímavou atmosféru.

Interiéry domu jsou zařízeny v rustikálním stylu, který vytváří velmi útulný dojem. Kromě světlého dřeva, ze kterého je vyrobena kuchyňská linka, jsou světlým dřevem obloženy i stěny a strop v jídelní a obývací části chaty, což ještě přispívá k její útulnosti.

V obývací části najdeme kromě sedací soupravy a televize také kamna. Dalšími místnostmi, které se nacházejí v přízemí, jsou poté hlavní ložnice, která je v kombinaci dřeva, bílé a tmavě červené barvy, a dále koupelna s vanou, ve které si můžete odpočinout po náročném dni, a také prádelna.

Útulný mezanin a nádherný výhled

V prostoru mezi jídelnou a obývací částí se nachází točité dřevěné schodiště, které vede do mezaninu, který je celý obložený dřevem a nachází se v něm knihovna.

V prvním patře se pak nacházejí další dvě ložnice s balkonem, který nabízí krásný výhled na rybníky a zahradu kolem.

Tato nemovitost má rovněž suterén, ve kterém se nachází například generátor, který může být velmi užitečný v případě výpadku elektrického proudu

Přístřešek, který se nachází v bezprostřední blízkosti nemovitosti, slouží jednak jako garáž pro několik aut, a vzhledem, k tomu, že jde o patrovou budovu, ho lze využívat i k uskladnění nejrůznějšího potřebného nářadí a náčiní.

Fotografie: Réginald Gauthier & Lilian Sharko

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]