Rezidence za více než 150 milionů korun nabízí interiér plný přepychu

Dá se nepochybně říct, že tato vila, o které v tomto článku budeme psát, má na obydlí velmi vytříbený styl. Vila se nachází v Quebecu, přímo na ulici rue Claude-Henri-Girgnon ve Ville Saint Laurent. Je postavena v intimní a velmi ceněné čtvrti, v níž jsou postaveny i další luxusní rezidence.

Ovšem interiér této „řecké vily“ v celkové hodnotě 7 777 777 dolarů nevyvolává dojem, že by se tato přepychová rezidence mohla vyskytovat ve Ville Saint-Laurent. Mimo to byla kamenná, mramorová fontána, jenž je postavena přímo u cesty před touto vilou oceněna na více než 500 000 dolarů.

Interiér luxusní vily

Tato rezidence, jejíž špičková vizáž je opravdu dechberoucí, byla postavena na těch největších pozemcích v tom nejluxusnějším sektoru v Quebecu v roce 2005. Navenek vypadá vila vcelku obyčejně, pokud si tedy představíte velikou, mohutnou a velice přepychovou stavbu, která je však v této oblasti Ville Saint-Laurent velmi častá.

Má obří a nádhernou zahradu, příjezdová cesta je velmi zajímavě zpracovaná, a to ještě nemluvíme o nádherné fontáně, která je hned vedle ní. Vila má světle žlutou až jemně oranžovou fasádu a z obou stran a nad vstupními dveřmi nás hned přivítají tři sochy řeckého stylu. Když vstoupíte a projdete vstupní halou, hned vás oslní její design.

  • Dva antické sloupy
  • Klasické řecké ornamenty
  • Dvojité schodiště z mramoru

V kuchyni by se cítil každý velký kuchař jako v ráji. Je plná vymožeností a má velmi vznešený vzhled. Ve středu kuchyně je linka, která se dá považovat za takový ostrov, poněvadž kolem ní můžete chodit, a tudíž máte lepší přehled, když vaříte. Jsou na ní plynové varné desky Thermador, steakový gril a dvojité pece.

V kuchyni je také v lince zabudovaná myčka nádobí, vestavěná lednice Sub Zero, veliký dřez a žulové desky, které jsou po celé lince. Jídelní část byla vytvořena v polo-rotundě kuchyně, která je obklopena okny. Jsou zde autentické lavice jako v luxusních restauracích. Všechny pokoje v přízemí mají mramorové podlahy a sofistikovaný dekor.

Další pokoje této vily

Tato rezidence má 20 pokojů, mezi něž patří několik salonků a odpočíváren, včetně kanceláře, do které se dostaneme po cihlové chodbě, jenž vede do suterénu. V obývacím pokoji je dřevěný krb, vyřezávané reliéfy a zdi zdobené dvěma akvárii se slanou vodou.

Dokonce i koupelny zde mají monumentální výzdobu a přepych z mramoru. V přízemí se také vyskytuje velký rodinný pokoj s plně vybaveným barem a kopulí na stropě, jenž je zdobená malbou z řeckého starověku. V tomto pokoji se nachází i dechberoucí schodiště, které jsme viděli po vstupu halou. No a představte si, že tohle je pouze přízemí této monumentální vily. Co se asi skrývá v patře a na zahradě.

Fotografie: Pierre Brunet