Malý domek na kolech vypadá jako zahradní chatka, ale nabízí něco více

Když se řekne malý domek, mnoho lidí si představí spíše něco na způsob zahradní chatky. Nemusí to být tak úplně pravda. Dokazuje to tato nemovitost, která má nabídnout jak určité řešení nedostatku domů nebo bytů v určitých lokalitách, tak má být cestou k tomu, jak lidem dopřát volnost, a přitom mít stále svou postel.

Stavba na klíč

Unikátem tohoto domu je to, že může být postaven kompletně na klíč. Stačí si ho objednat a zapřažený za auto dorazí přímo tam, kam potřebujete. Je hotový, jak pokud jde o exteriér, tak samozřejmě i interiér, kde nechybí veškeré vybavení. V podstatě stačí do domu jenom vlézt a hned od prvního dne začít plnohodnotně bydlet.

Vypadá skvěle

I když jde o malý domek, rozhodně nemá podobu něčeho, jakkoliv obyčejného. Právě naopak. Stačí se na něj podívat a je jasné, že zaujme svým moderním provedením. A to, jak pokud jde o jeho exteriér, tak samozřejmě i jeho interiér. I ten vypadá skvěle a přímo láká k tomu, aby se zde trávil čas.

Vše, co současný člověk žádá

Malý domek rozhodně není jenom obyčejnou zahradní chatkou na přespání. Naopak. Uvnitř lze najít vše, co moderní člověk žádá. Jak pokud jde o komfort bydlení, tak třeba i o určitou samostatnost a soběstačnost. Nechybí například solární panely zajišťující výrobu elektřiny, kvalitní spotřebiče, ale i klimatizační jednotka, díky které bude uvnitř během léta příjemný chládek a během zimy zase příjemné teplot.

Rozhodně není stísněný

Nahlédněte dovnitř a sami se přesvědčte o tom, že i když zvenku vypadá malý, rozhodně nepůsobí nijak stísněně. Díky skvělému rozvržení prostoru a díky využití každého centimetru místa, zde absolutně nic nechybí. A to, pokud chcete vařit, odpočívat, provádět hygienu, nebo posedět s přáteli.

Cena to trochu kazí

Drobným negativem, který tento malý domek může mít, je jeho cena. Přece jenom 100 tisíc dolarů není až tak málo za takovou nemovitost. Na druhou stranu mít možnost ji zapřáhnout za auto a vyrazit do terénu, to je k nezaplacení.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]