Na první pohled ohromující, na druhý ještě lepší, tento dům vás doslova nadchne

Fotografie: Claude Roy

Někdy se krása a kouzlo domu ukrývá za nepovedenou fasádou nebo nezajímavým vzhledem, ale v tomto případě je na první pohled patrné, že tento dům je prostě skvost. Není ani třeba, abychom museli dovnitř. Už při první pohledu je jasné, že to bude stát za to.

Tento dům se navíc pyšní interiérem, který jako by vypadl z designerského katalogu. Má celkem 4 ložnice, 3 koupelny, krásnou kuchyň a k tomu všemu je umístěn v nádherném okolí. Dům je na první pohled upravený, udržovaný a působí skutečně grandiózním dojmem.

Prostor a světlo

Hlavními dveřmi vstoupíte do prostorné předsíně, kde je dostatek místa na kabáty, bundy i boty. Z předsíně projdete menší halou přímo do obytné části, jíž vévodí kuchyň.

Fotografie: Claude Roy

Ta je řešena moderně, prakticky, ale nesmírně stylově. Nechybí oblíbený barový stůl se závěsnými světly, které příjemně oddělují prostor, a navíc dodávají lehké tlumené osvětlení.

Fotografie: Claude Roy

Kuchyň je plně vybavená, je zde dostatek prostoru pro práci a také pro uložení potravin. Na kuchyň ihned navazuje jídelna s prostorným stolem, a především nádherným výhledem do zahrady.

Fotografie: Claude Roy

Volně pokračujeme do obývací části. Je dostatečně vybavena pohodlnými křesly i sedačkou, ale přesto nepůsobí přeplácaným dojmem a stále máte pocit, že mále kolem sebe spoustu prostoru. Díky velkým francouzským oknům je uvnitř velmi dobré světlo a dům působí vzdušným dojmem.

Fotografie: Claude Roy

Pohodlí a klid

V domě najdete tři koupelny, které jsou perfektně vybavené dle moderních standardů. Nechybí ani samostatná prádelna s pračkou a sušičkou a dostatkem prostoru, kam se může skrýt i žehlící prkno nebo špinavé prádlo.

Fotografie: Claude Roy

Pro milovníky sportu je v rámci domu připravena i malá posilovna s několika základními stroji. Společníka při posilování vám bude dělat dechberoucí výhled do krajiny. Garantujeme, že na televizi ani nepomyslíte.

Fotografie: Claude Roy

Hned vedle posilovny je malý odpočinkový koutek s gaučem, kde se můžete po sportu na chvíli natáhnout a vychutnat si třeba oblíbený nápoj nebo malou svačinku.

Součástí domu je i malý kancelářský koutek, kde budete mít klid a prostor na práci. Absolutní top je ale bezpochyby zahrada. Z rozlehlé terasy máte výhled do zeleně všude kam jen vaše oko dohlédne.

Fotografie: Claude Roy

Nechybí bazén, ani odpočinková lehátka. A komu by to stále nebylo dost, posledním lákadlem je plně vybavený vinný sklípek, kde si vybere každý milovník dobrého vína.

Fotografie: Claude Roy