Manželé šli za svým snem a koupili starou garáž. Následně ji zbourali a na jejím místě postavili netradiční dům

Manželé Julie a Michael z Kanady vždy snili o tom, že budou mít dokonalý domov, který by vypadal přesně podle jejich představ. Michael jednou dostal svérázný nápad. Proč nekoupit starou garáž na periferii, kterou nikdo nepoužívá? Přátelé ani rodina pro jejich nápad neměli pochopení. Brzy se ale všichni začali divit. Pár měl totiž s garáží svoje plány.

Šli si za svým snem

Koupit tuto polorozpadlou garáž manželský pár téměř nic nestálo. Michael neotálel a pustil se do práce. Sousedé příliš nevěřili tomu, že by ze staré garáže mohlo vzniknout něco kloudného, ale opak je pravdou.

Starou budovu zbourali a na jejím místě brzy vyrostla kovová konstrukce. Malý prostor nebyl žádný problém, vyřešili ho jednoduše tak, že postavili vysokou budovu se třemi patry. Interiér nového domu je opravdu stylový.

Hlavními prvky jsou:

  • šedo-bílé stěny
  • velké okna umožňující panoramatické výhledy
  • světlé barvy, do kterých je interiér laděn

Právě díky šikovně zvoleným barevným kombinacím dům vypadá velmi prostorně a čistě. Kuchyně se nachází v přízemí domu. Je velká a moderní, přesto úsporná a elegantní. Bílé stěny krásně doplňují dřevěné kuchyňské skříňky, které ukrývají vše potřebné kuchyňské náčiní.

O patro výš najdete stylový obývací pokoj, který respektuje hlavní barevné tóny celého domu. Ozdoben je jen několika vhodnými dekoracemi.

Z rozpadlé garáže vytvořili moderní tří patrový dům

Ve třetím patře si manželé zařídili své království. Ložnice působí útulně. Líbí se nám především moderní postel a vestavěná skříň s posuvnými dveřmi. A to nejlepší na konec-na střeše domu Julie a Michael vytvořili rozlehlou terasu, ze které je krásný výhled do okolí. Ideální pro letní večery. Jak se líbí domek vám? Jedno je jisté, od staré garáže ušli manželé dlouhou cestu.

Fotografie: Zen.yandex

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]