Milovníci přírody, objevte malý kout ráje, který se nachází v lese u potoka a nabízí veškerý komfort

Útěk z města do přírody by ocenilo mnoho z nás. Jen pár dnů klidu a ticha může mít jedinečné účinky na vaši duši. Takovou oázou klidu je zrekonstruovaný domek u potoka Dufur v malebné vesničce Glen Sutton v Kanadě. Okouzlí vás svou polohou i velmi útulným interiérem. Pojďte s námi na prohlídku této jedinečné nemovitosti.

Dřevěný domek obklopený přírodou

Tento domek najdete uprostřed přenádherné přírody. Je obklopený lesem a nachází se u potoka. Nedaleko navíc najdete řeku Missisquoi, která je ideální pro jízdu na kajaku.

Jak vidíte, domek disponuje i příjemnou kamennou terasou, kde můžete vysedávat s šálkem čaje nebo dobré kávy a poslouchat šumění stromu a vedlejší řeky. Pokud se chcete projít, můžete vyrazit na procházku do lesa nebo podél potůčku. V takovém prostředí zkrátka zapomenete na všechny každodenní starosti a opravdu zrelaxujete.

Z lesa rovnou do domku

Do domu se vstupuje proskleným hlavním vchodem. Dveře nabízí výhled na úzký kamenný chodníček, který pokračuje dále do lesíku. Dveřmi vstoupíte do malé vstupní haly a pravděpodobně vás ihned zaujme otevřený dřevěný strop centrální části. Díky tomu působí hlavní místnost opravdu vzdušně.

V době dominuje dřevo a jeho rustikální vzhled. Ten se skvěle hodí do lokality, kde se dům nachází. Díky tomu máte pocit, že část okolní přírody proniká i dovnitř. To ostatně podporuje také velký počet oken, které zajišťují dostatek denního světla ale i neskutečný výhled na stromy a okolní přírodu.

Domek nabízí vše potřebné

S rustikálním dřevem překvapivě skvěle funguje i moderní nábytek. Důkazem je velmi moderní kuchyň s ostrůvkem směřující do části obývacího pokoje.

Nechybí ani jídelní stůl pro příjemné stolování s rodinou nebo přáteli. V obývacím pokoji se můžete těšit na pohodlné pohovky a útulná kamna. Navíc nabízí pohodlný vstup přímo na terasu před domkem s příjemným posezením.

Dům samozřejmě disponuje i plně vybavenou koupelnou. V té vás zaujme volně stojící vana, která přímo vybízí k bublinkové koupeli s oblíbenou knihou v ruce.

Poslední místností je prostorná ložnice v mezipatře. Další součást domu se nachází 2 minuty chůze a jedná se o samostatnou dílnu nebo studio, které nabízí široké možnosti využití. Navíc v mezipatře ukrývá i malou ložnici s postelí v případě, že byste si chtěli při práci odpočinout.

Fotografie: Philip Leonard / Royal LePage