Nábytek, který se hodí jak pro přechodné bydlení, tak do těch nejmenších bytů. Víte, o čem je řeč?

Očekáváte větší návštěvu a nemáte je kam usadit či uložit na noc? Dokonce ani v malém bytě se nemusíte obávat, že byste museli rodinu či přátelé na noc posílat do hotelu. Stačí mít pod postelí uložených pár vaků s nafukovacím nábytkem.

Nafukovací nábytek není určen pro dlouhodobé každodenní užívání, ale poskytne komfort v případě nouze. Ať už jste se čerstvě nastěhovali a nemáte byt zařízen. Šetříte na vysněnou sedací soupravu a někde zatím musíte sedět anebo jako řešení pro návštěvu. Nafukovací postel, křeslo či gauč nejsou finančně nákladné a jeho služby oceníte v mnoha případech. Ať už jako přechodné řešení anebo pro hosty.

Vybírejte kvalitní výrobky

Jako každý sortiment má v nabídce nižší i vyšší kvalitu, tak ani v tomto případě tomu není jinak. Kupujte kvalitní výrobek, který zahrnuje i doplňující zařízení – pumpičku. Ta může být ruční nebo do zásuvky, ať se s tím nemusíte tak trápit. Přeci jen nafouknout dvojité lůžko či sedací soupravu netrvá při ručním pumpování chviličku. Ruční pumpička se hodí spíš na menší nafukovací nábytek – nízké  jednolůžko, křesílko apod. Kvalitnější výrobky nepraskají ve švu, jsou z pevnějšího materiálu a také na dotek příjemnějšího materiálu.

Vaky pro děti

Nafukovací křesla si mnoho lidí pořizuje i do klasicky zařízené domácnosti záměrně, protože dodají nudnému interiéru na zajímavosti. Vhodné jsou například nafukovací vaky, které využijí především děti na lenošení u sledování pohádek. Jsou měkké, pohodlné, příjemné a kdykoliv vám vak překáží, stačí ho vyfouknout a schovat.

Nafukovací postel

Nafukovací postel se liší výškou, šířkou, materiálem, tvarem. Pořídit lze i kulatou. Pokud jste si ještě nevybrali postel do ložnice, funguje nafukovací postel jako přechodné řešení perfektně. Spí se na ní velmi dobře. Pozor si dejte pouze na ostré předměty a máte-li kočku či psa, pak je do kontaktu s nafukovacím nábytkem nepouštějte.

Nafukovací nábytek je vhodný jako přechodné řešení, než si koupíte klasický nábytek. Vhodné je také mít jej po ruce pro návštěvy. Uvítáte ho také při cestování (bungalov, chata, stan). Výtečný je i pro studenty, kteří si chtějí zkusit bydlet sami a zatím nemají finance na kompletní vybavení.

Obrázek: dagmarbranding, Mwoop