Neobyčejná dřevěná chata zaujme velikostí i prosklenými stěnami

Pro mnoho lidí je dřevěná chata místem, kde mohou relaxovat. Tato nabízí přece jenom i něco navíc. Jak prostor, tak zajímavou architekturu. Najednou je vidět, že i něco zcela běžného a pro mnoho lidí i zcela obyčejného může vypadat jinak, než jsou zvyklí. Podívejme se společně na nemovitost, která je v mnoha ohledech jiná.

Dřevěné chata uprostřed lesa

Jistě jste jich viděli několik, ale jasně vám garantujeme, že takovou s největší pravděpodobností ještě ne. Je dílem architekta jménem Kelly Davis, který naplno ukázal svůj talent i smysl pro detail. Najdete ji v Canoe Bay Escape a už na první pohled vás zaujme tím, jak skvěle zapadá do okolní přírody. A to právě díky maximálnímu využití dřeva, které je tím nejlepším materiálem, který se do okolních lesů dokonale hodí.

Nechybí velká skleněná plocha

Pokud si myslíte, žen dřevěná chata nemůže využívat žádné současné populární materiály, jste na omylu. Tato využívá i mnoho skleněných ploch, které nahrazují několik standardních stěn. Má to hned dvě výhody. Tou první je ta, že se do interiéru dostane o mnoho více světla než klasickými okny. Druhým plusem je to, že přímo z interiéru chaty je nádherný výlet do okolí.

Dostatek vnitřního prostoru

Řada lidí má zafixováno, že dřevěná chata je spíše menší nemovitostí, kde se lidé musí často spíše uskrovnit. Tato jasně ukazuje, že tomu tak být nemusí a že je to nemovitost, která ukazuje na pravý opak. Už z vnějšku je vidět, že chata není nijak malá a při pohledu dovnitř se to jenom potvrdí. Otevřené dispozice a dobré rozdělení prostoru zajistí, že zde stísněný prostor opravdu není.

To nejlepší nejenom pro relaxaci

Stačí nahlédnout dovnitř a je vidět, že zde lze nejenom krátkodobě relaxovat, ale že je uvnitř vše i k plnohodnotnému, dlouhodobému životu. A ten mnoho lidí poslední roky vyhledává. Ne každý miluje ruch civilizace a možnost jít žít do lesa je pro řadu lidí velmi lákavá.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]