Obrovská rezidence má dvanáct pokojů a unikátní architekturu

I když je současným trendem stavět spíše menší domy, čas od času se najde někdo náročný, kdo hledá velký prostor. Tato rezidence ho jistě uspokojí, jelikož jde o sídlo, které by mělo dokázat uspokojit i ty nejnáročnější. A proč o ní píšeme? Jelikož je aktuálně v prodeji za částku 585 000 $. Pokud tolik máte, jen toto sídlo skvělou a zajímavou volbou k životu.

Povedená architektura

Na první pohled je jasné, že tato rezidence není stejná jako řada jiných nemovitostí, které jsou všude kolem. Vybočuje nejenom svou velikostí, ale vybočuje také svou architekturou. Ta je unikátní na první pohled a jasně ukazuje, že tento dům rozhodně není žádná moderní novostavba, ale klasické architektonické dílo, které využívá řadu klasických materiálů i výjimečných estetických prvků.

Povedený viktoriánský styl

Stačí se podívat do interiéru a během vteřiny je jasné, že styl tato rezidence rozhodně má. Žádnou přehnanou modernu nečekejte. Naopak. Dům je zařízen v povedeném viktoriánském stylu, který člověka nejenom vrací do minulosti, ale který zároveň ukazuje i to, jak lze jednoduše i z velkého objektu udělat příjemné osobní a samozřejmě také velmi útulné místo určené k bydlení.

Mnoho prostoru na každém kroku

Dům má celkem 12 pokojů a tak je jasné, že o prostornost zde stoprocentně není nouze. A to jak pokud hledáte soukromí v některé z ložnic, nebo chcete být v centru dění třeba v obývacím pokoji, nebo v jídelně. To ale nejsou jediná místa, která zde najdete. Nadšen bude také každý milovník vína, a to z toho důvodu, že součástí je i prostorný a nádherný vinný sklípek.

Uprostřed ničeho

Stále jsme ještě nevyčerpali všechny výjimečnosti, které tato rezidence má. Unikátní je i její poloha. Kdo miluje klid a přírodu, ten bude nadšen, jelikož se nachází v podstatě uprostřed ničeho. V krásné přírodě, která je doslova obklopena stromy. Ideální pro toho, kdo chce žít komfortně a přitom klidně, ne ostatním na očích.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]