Pojďte s námi na návštěvu světových celebrit aneb obývací pokoje hvězd

Zařizujete si zrovna obývák a nemůžete se rozhodnout v jakém duchu jej zařídit? Zkuste se inspirovat a nahlédněte do obývacích pokojů některých hvězd.

Možná se vám něco z dnešní nabídky bude líbit. Osobně bych si vybrala styl Scotta Cliftona (eklektický styl), ale sto lidí – sto chutí. Možná vám se bude líbit úplně něco jiného.

JoJo Fletcher a Jordan Rodgers

Jordan tvrdí, že JoJo měla jediné přání při zařizování jejich obývacího pokoje, a tím je pohodlná pohovka. S čímkoliv ostatním se plně spokojí. Jak je na úvodním obrázku vidět, pohovka vyhovuje patrně nejen JoJo, ale i domácímu mazlíčkovi.

NeNe Leakes

Pro americkou herečku NeNe Leakes bylo důležité nejen to, co je uvnitř, ale i to, co se nachází za okny. Aby z pohodlné sedací soupravy mohla relaxovat pohledem do exteriéru.

Lisa Ling

Tento parádní obývák se nachází v Santa Monice a jedná se o prostorný a elegantní obývací pokoj v prvním patře. Je to místo, kde se všichni schází.

Kacey Musgraves

Tento „růžový sen“ navrhla country zpěvačce paní Elsie Larsonová. Obývák je to jemný, romantický, vkusný. Co myslíte? Líbil by se vám takový?

Kelsea Ballerini

Tato country star miluje svůj obývací pokoj nacházející se v Nashvillu tak, že má velké problémy z něj odcházet. Zařídila jej s pomocí interiérového designu Laurel & Wolf. Není divu, že se jí z takového obýváku nechce odcházet. Na první pohled mě zaujal především konferenční stoleček.

Scott Clifton

To nejlepší nakonec. Americký herec, hudebník a video blogger se společně se svou manželkou Nikki spojili se společností Homepolish, aby jim pomohla navrhnout neformální, ale eklektický styl vhodný pro jejich rozrůstající se rodinu. Osobně se mi líbí nejvíce. Jemný, vzdušný, zajímavý –  opravdu eklektický.

Vysvětlivky:

Eklektický styl – je jeden z nejzajímavějších, nicméně také z nejobtížnějších stylů, jelikož snoubí libovolné kombinace všeho možného. V dnešní době je to jeden z nejvíce individualistických interiérových trendů. Je vhodný pro kreativní lidi, kteří zbožňují experimentování a shlížejí se ve zdánlivě bezvýznamných předmětech. Výhodou zde je, že můžete použít při zařizování jak moderní, tak retro či starožitné předměty. Zkrátka od každého něco.

Obrázky: people.com