4 celebrity, které rozumně zacházejí se svými financemi a žijí jako střední třída

<> at Regal Cinemas L.A. Live on July 30, 2014 in Los Angeles, California.

Mnoho herců, hereček, zpěváků a jiných celebrit žijí v přepychu, o kterém si řada z nás může nechat jen snít. Drahé domy, luxusní auta, jachty, vlastní tělocvičny, kino, bazén a další vymoženosti. Ne každý však preferuje takovýto styl života.

Najdou se celebrity, které jezdí raději metrem, žijí v bytě nebo klasickém rodinném domku a šetří i tím, že recyklují, využívají slevové kupóny a zkrátka žijí životem středních tříd. Není to proto, že by se z nich stali „křečci“, ale proto, že nepovažují za nutné hýřit a podporovat konzumní životní styl a vyhazovat věci, které lze ještě použít a nahrazovat novými. Které celebrity to jsou?

1.Kristen Bell

Kristen je americká herečka a zpěvačka, která měla dlouhou dobu stabilní práci v televizi. Dělala i dabing pro celovečerní filmy. Definitivně by mohla žít na vysoké noze, ale dává přednost nákupům na slevové kupóny. Při nedávném rozhovoru sama přiznala, že využívání slevových kupónů je nedílnou součástí jejího nakupování.

2.Vincent Kartheiser

Herec je znám z filmu Mad Men a dlouhou dobu žil v jednopokojovém bungalovu, kterému dal přednost před honosnou vilou. Celou nemovitost si opravil. Odstěhoval se z ní až v roce 2014, když zakládal rodinu a potřeboval více prostoru. Nemovitost si pořídil za něco málo přes 500 tisíc dolarů a po opravách ji prodal za částku přes 800 tisíc dolarů. Což je cílem většiny střední třídy, která se zabývá nákupem, opravou a následným prodejem nemovitosti.

3.Sarah Jessica Parker

Herečka známá z kultovní série Sex ve městě určitě nemá hluboko do kapsy. Je i módní ikonou, takže byste si řekli, že nakupuje oblečení pro celou rodinu, jak divá. Ve skutečnosti dbá na to, aby její syn nosil používané oblečení, po někom z rodiny. Případně, aby jeho oblečení následně nosili jiní.

5.Mick Jagger

Zpěvák skupiny Rolling Stones by se rozhodně nemusel dívat na cenovky. Jeho ex Marianne Faithfull prozradila, že je na peníze velmi skoupý. Mick na to odpověděl: je to tím, v jaké době jsem vyrostl.  V 50. letech se věci nevyhazovali, ale opravovali. Když například nejelo auto, tak se opravilo, než aby skončilo na šrotišti a člověk si pořídil nové.

Zdroj obrázků: cheatsheet.com