Varovné signály značí, že je váš domov zaplaven negativní energií

Fotografie: Freepik

Někteří lidé jsou na energie citlivější než jiní. Pokud patříte mezi první skupinu a dějí se vám tyto věci, váš domov je nejspíše zaplaven negativní energií.

Silná empatie mnohdy znamená zvýšenou citlivost na energetické vibrace. Pokud snadno přebíráte náladu ostatních a automaticky se vžíváte do jejich životů s tím, že prožíváte jejich pocity, tak jste velmi empatický člověk. Každé místo má svůj vlastní energetický náboj, který může být ovlivněn různými faktory. Nejčastěji bývá energie místa ovlivněna negativními, ale i pozitivními událostmi, které se na daném místě v minulosti odehrály. Těchto 6 signálů je téměř jistým ukazatelem, že se u vás nahromadila přemíra negativní energie.

Únava, psychické vyčerpání

Únava potkává po náročném dni každého, ale pokud se již delší dobu trápíte s emocionálním vyčerpáním, příčina bude možná v místě, kde se nacházíte. Nahromaděná negativní energie může zapříčinit tyto dlouhodobé pocity. Místo příčiny může být i v práci, jelikož ta je pro mnoho lidí takovým druhým domovem.

Časté bolesti hlavy

Stává se vám, že jakmile vejdete do některé místnosti či do domu, začne vás okamžitě bolet hlava? To je téměř jistý znak toho, že se na daném místě nachází až příliš mnoho negativní energie.

Fotografie: Freepik

Umírání pokojových rostlin

Negativní energie neovlivňuje jen lidi, ale také rostliny. Pokud děláte pro své pokojové rostliny první poslední a stejně vám začínají uvadat, chyba bude někde jinde, než ve vás. A jestliže chováte domácí mazlíčky, a ti se chovají v dané místnosti s umírajícími kytkami divně, je to pro vás 100% znamením, že je problém v přílišné negativní energii.

Pociťování zvláštních pachů

Pokud někdy cítíte nevysvětlitelné nepříjemné zápachy, může to značit, že se u vás nachází přemíra negativní energie.

Nespavost a problémy se spánkem

Mnoho lidí mívá spánkové poruchy, kdy se jim zdají noční můry nebo jim trvá dlouhou dobu, než usnou. Pokud se vám to ale děje jen v jedné konkrétní místnosti, problém bude v její energii a ne ve vás. Doporučujeme se i s peřinou dočasně přesunout jinam, než se vám podaří energie vyčistit.

Fotografie: Freepik

Problémy s dýcháním, pocity klaustrofobie

Někteří tyto stavy charakterizují jako výbuch negativních emocí, kdy se zmítají v záchvatu pláče a zápasí s neustálým tlakem. Je možné, že je to příznak úzkostí nebo depresí. Jak už si ale můžete vyvodit, pokud se vám to děje jen na jednom konkrétním místě, nemůžete za to vy, ale špatná energie.

Zdroj: Cosmiccuts

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]