Praní nemusí být vždy otrava. Inspirujete se krásnými a funkčními prádelnami

Asi jen málokdo má možnost zařídit si domácí prádelnu. V paneláku jsme rádi, když vměstnáme pračku pod kuchyňskou linku. Pokud však patříte k těm, co bydlí v domečku a mohou si zbudovat technickou místnost/prádelnu, pak račte vstoupit.

Přinášíme vám inspiraci na zařízení domácí prádelny. Praní v takové prádelně je určitě příjemnější. A rozhodně nejde pouze o to, vložit prádlo do pračky. V prádelně můžete prát ručně, sušit prádlo, skladovat mycí prostředky, žehlit. Tyto prostory bývají často přehlíženy, což je škoda.

Azurová prádelna

Větší místnost, kde se bez problémů vejde pračka, sušička na prádlo, koš na špinavé prádlo, úklidové prostředky. Přítomnost denního světla a čerstvého vzduchu je určitě přínosem.

Prádelna s rostlinami

Rostliny jsou tou nejlepší, nejzdravější a nejkrásnější dekorací a sluší každé místnosti. Tato prádelna připomíná tak trochu malou kuchyňku, ale jde skutečně o prádelnu. Rostliny a tkané košíky přispívají k čistému a přirozenému prostředí. I zde je okno velkým bonusem.

Prádelna v chodbičce

Dřevěné stěny této prádelny jsou vymalovány zelenou mátovou, což je velmi elegantní, uklidňující a jemné. Tady nechybí ani dřez, který lze použít i na mytí ovoce a zeleniny ze zahrádky. Do kuchyně si už paní domů přinese čisté plody. I zde se myslelo na květinovou výzdobu.

Prádelna ranč styl

Prádelna v bílé s černými akcenty v ranč stylu s minimalistickým designem. I tato prádelna je úžasná. Máte-li ve svém domě malou a nevyužitou místnost, pak se zkuste inspirovat a zbudujte si domácí prádelnu.

Ultra moderní prádelna

Ne každý má rád venkovský styl. Někdo dává přednost modernímu materiálu a designu. Tato prádelna je minimalistická, estetická, plně funkční. Výhodou těchto prádelen je i další úložný prostor.

Sofistikovaný styl

Krémový nábytek, strop s květinovým vzorem a elegantní lustr vytváří okouzlující prostor.

Mini prádelna

I tato malinká prádelna v šedé barvě je skvělá. I takto malý prostor může být čistý, hezký, upravený a elegantní.

Multifunkční prostor

Tento prostor funguje nejen jako prádelna, ale i k ukládání chlazených a mražených potravin, a dokonce i jako studio pro děti v době her. 

Obrázky: elledecor