Přívěs ukazuje, že komfort při cestování může být větší, než při spaní doma

Když je potřeba cestovat, je nutné spát mimo naši postel. K tomu může posloužit hotel, penzion, ale třeba také tento unikátní přívěs. Není nad domov, napadne některé z nás téměř vždycky, když jsme z nejrůznějších pracovních důvodů nuceni svůj domov opustit a strávit nějaký čas v hotelu či jiném ubytování.

Je zajímavé, že toto většinou neplatí v případě, že se chystáme na dovolenou. V poslední době jsou velmi oblíbené nejrůznější road tripy a poznávací dovolené, které obnášejí spaní na různých místech, často každou noc jinde. To pro některé lidi už malý problém představovat může. V tomto případě se pak jako ideální řešení ukazují být nejrůznější obytné přívěsy, které se připojí za auto, a celou dovolenou tak můžete vlastně „spát na jednom místě“. Pokud si myslíte, že jde spíše o sparťanský typ ubytování, přívěs, který vám dnes ukážeme, vás přesvědčí o opaku. A můžete si s sebou rovnou vzít celou svou rodinu či skupinu přátel.

Luxus a komfort

Americká společnost Winnebago se na výrobu nejrůznějších obytných přívěsů, především luxusního typu, specializuje již více než šedesát let. Její model s názvem Winnebago Ultralite však představuje opravdu jedinečnou a nevšední možnost ubytování. Jedná se o velmi luxusní přívěs, který nabízí komfort, pohodlí i praktičnost až pro jedenáct osob. To je opravdu revoluční nápad, který dosud ve světě obytných přívěsů neměl obdoby. Tento výjimečný a jedinečný luxusní přívěs je zvenku i zevnitř zcela unikátní.

Neuvěřitelný prostor i útulnost

Interiér přívěsu je překvapivě prostorný a útulný, zcela jistě k tomu přispívá právě zvolený materiál, decentní dřevo, a zároveň zde najdete opravdu vše, co ke svému životu potřebujete. Mobilní obytný přívěs se skládá z kuchyně, jídelního prostoru, obývacího pokoje, koupelny s toaletou a několika ložnic. V kuchyni se nachází rovněž vše potřebné, tedy kuchyňská linka, lednička s mrazákem, sporák s troubou a dřez. Kuchyňská linka obsahuje mnoho nejrůznějších skříněk, do kterých můžete pohodlně uložit nejen nádobí, ale i potraviny, které si chcete vzít s sebou.

Aerodynamický tvar

Celý přívěs má zvnějšku velmi aerodynamický tvar, který snižuje odporu vzduchu při jízdě, a přispívá tak k nižší spotřebě paliva. Přívěs je navíc vybaven speciální stabilizátorem, který snižuje vibrace během jízdy, a poskytuje tak osobám uvnitř přívěsu větší pohodlí. Pokud vás zajímá cena, za kterou si je možné tento luxusní přívěs opatřit, pak vězte, že se nabízí za osmdesát pět tisíc dolarů.