Půvabná chata vás přenese zpět do 70. let. Tuto dobu vám připomene každý detail

Víkend v místě, kde je chata, má zkrátka nepopsatelné kouzlo. A co teprve horská chata plná starožitných detailů a originálních doplňků. Všechny milovníky interiérů, které na vás dýchnou dobovou atmosféru, jistě zaujme jedinečná horská chata připomínající 70. léta. Pojďte s námi na prohlídku, která vás do této doby přenese.

Skvělá poloha nemovitosti

Útulná horská chata se nachází ve vyhledávané oblasti Montérégie.  Odtud je to pár minut na Mont Sutton, turistických stezek a pár kilometrů do centra obce, kde jsou k dispozici všechny její služby. K chatě navíc náleží i okolní zalesněný pozemek.

Díky tomu mohou mít její majitelé maximální soukromí a během pobytu jsou obklopení přírodou. K chatě navíc náleží také samostatná garáž a prostorná kůlna.

Dva téměř totožné byty

Chata je prakticky rozdělená do dvou samostatných bytů. Pokud tedy na víkend přijede více členů rodiny, mohou se spolehnout na své soukromí. Jejich pokoje a styl jsou téměř totožné, a proto si jejich obyvatelé mohou dopřát stejný luxus. Oba byty mají kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, koupelnu a tři ložnice.

Kuchyň prvního bytu je v zelené barvě a otevírá se do obývacího pokoje. Část stěny tvoří cihly, které vypadají v kombinaci se zelenými skříňkami dokonale.

Jistě vás zaujme i zajímavě štukovaný strop. Ten ostatně pokračuje i do jídelny, která má navíc obložené stěny tmavým dřevem stejně jako obývací pokoj.

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem jsou totiž v jedné velké otevřené místnosti a jsou srdcem celého bytu. Stejně je tomu i v druhém podkrovním bytě. Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem jsou naprostou kopií.

Tři ložnice a štukované koupelna

Kromě centrální části disponuje každý byt dalšími 3 ložnicemi a jednou koupelnou. Jednotlivé ložnice jsou si velmi podobné. Až na několik detailů a jiných dekorací ve všech najdete stejný koberec, bílé štukované zdi zdobené lamelami z tmavého dřeva.

I koupelna se sprchou a záchodem je v obou bytech téměř totožná. I tady najdete pro tuto horskou chatu typické štukování.

Fotografie: Pierre Leblond