Rezidenční bydlení je dokonale ukryto uprostřed lesů. Přesto nabízí komfort i luxus

Rezidenční bydlení dávno nemusí být pouze ve městech. Tento dům jasně boří mýty o tom, kde se dá bydlet luxusně a moderně. Nenajdete ho na žádném okraji velkého města, ale najdete ho v lese. Kdo by se obával toho, jak se sem hodí, může starosti hodit za hlavu. Plechová střecha nebo dřevěné obložení patří mezi prvky, díky kterým velmi dobře a povedeně ladí s celkovou okolní krajinou.

Přírodní materiály i uvnitř

Toto rezidenční bydlení nevyužívá přírodních materiálů jenom proto, aby dům dokonale zapadl do přírody, kterou je obklopený. Jsou využívány také uvnitř. Tím lze jasně doložit jak to, že se například dřevo skvěle hodí i do moderních interiérů, tak i to, že dokáže skvěle navodit takzvané teplo domova. Navíc skvěle kontrastuje s klasickou bílou vnitřní omítkou.

Mnoho denního světla

I když jsou všude kolem stromy, rozhodně to neznamená, že by byl interiér, jakkoliv ponurý. Je tomu právě naopak. Toho je dosaženo nejenom díky mnoha oknům v prvním patře, ale i díky tomu, že část spodní stěny tvoří výhradně jenom skleněné tabule. Ty nejenom podtrhují unikátní architekturu, ale také dovnitř pouští dostatek světla. I díky tomu se interiér daří opticky zvětšovat, i když je sám o sobě už celkem velký.

Luxus na každém kroku

Stačí se podívat dovnitř a je jasné, že toto rezidenční bydlení rozhodně není žádnou horskou nebo venkovskou chatou. Právě naopak. Při realizaci byl kladen důraz na moderní vzhled i na materiály, na nadčasový design a na použití řady stylových a luxusních prvků. Takto má vypadat dokonalé bydlení pro náročné. Souhlasíte?

Dokonalost i jednoduchost

Při pohledu do interiér si musí každá vzpomenout na známé rčení, že v jednoduchosti je krása. Rozhodně nečekejte jakoukoliv přeplácanost. Pouze pár věcí, které však dohromady vytvářejí dokonalý celek a také skvělou harmonii. Jedinečná kombinace.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]