Rustikální styl je čím dál tím více v kurzu. Dodává bydlení tu pravou atmosféru

Fotografie: Carole Pinto

Rustikální styl možná někteří z vás považují za přežitek. Pravdou ale je, že vše má tendenci se vracet, a to se týká i stylů bydlení. Tento jednoduchý, venkovský styl zažil v poslední době velký comeback.

Rustikální styl

Jste fanoušci rustikálního stylu? Tento dům se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami vám doslova učaruje. Již zvenčí je jasné, že majitelé mají vkus a věděli, co chtějí. Tento dům je pěkně sladěný venku i zevnitř. Na nic nečekejte a nakoukněte, jak se zde bydlí.

Kuchyň je naprosto dokonalá. Útulný obývací pokoj a pěkná jídelna vás doslova zvou na nezapomenutelný rodinný večer. Pojďte se inspirovat.

Fotografie: Carole Pinto

Postaveno roku 1981

Dům není žádná novostavba. V jedné rodině se drží už pár generací. Jeho poslední majitelé se rozhodli pro malou rekonstrukci. Nyní má jejich bydlení šmrnc. Kdekdo jim ho může závidět.

Už při vchodu do budovy si všimnete, že všude dominuje zelenkavá barva a dřevěný nábytek. Obývací pokoj je jeden velký otevřený prostor, do kterého proniká světlo zvenčí velkým oknem. Jen se podívejte na ty parkety. No není to nádhera?

Fotografie: Carole Pinto

A co teprve kuchyň a jídelna. Takto řešené otevřené prostory jsou čím dál tím víc modernější. A i zde se tento koncept krásně hodí. Zapomeňte na malé a stísněné místnosti. Dejte šanci prostoru! Kuchyň je moderní a stejně jako jídelna je laděna do světle modré a bílé.

Fotografie: Carole Pinto

Ložnice je střídmě dekorovaná a vkusně zařízená. Nejvíc se nám ale líbí koupelna. Co na ní říkáte vy? Světlé barvy se krásně doplňují s bílými parketami a stěnami. Vybavení je moderní.

Fotografie: Carole Pinto
Fotografie: Carole Pinto

Nezapomnělo se ani na skříňky, do kterých můžete bez obav uložit vše potřebné. V koupelně kromě sprchového koutu najdete i vanu, která má velmi zajímavý tvar.