Zvenku nákladní kontejner, uvnitř dokonalé moderní bydlení

Pokud byste někde viděli tento nákladní kontejner, nikdy by vás nenapadlo, co je uvnitř. Ukrývá dokonalé bydlení. Je pravdou, že využití přepravních kontejnerů k bytovým účelům je stále častější. Vždy jsou ale doplněny třeba dřevěnými obklady nebo jinými estetickými prvky. V tomto případě je to jinak. Stále jde o klasický kontejner, natřený modrou barvou.

Něčím se přece jenom liší

Pokud se na něho podíváte z jedné strany, opravdu si budete myslet, že se nejedná o nic jiného než o klasický nákladní kontejner. Pokud ho ale obejdete kolem dokola, tak najednou zjistíte že je zde přece jenom něco navíc. A tím jsou okna. To proto, aby byl uvnitř dostatek světla. V tu chvíli vám bude jasné, že se uvnitř dá opravdu bydlet.

Jako skutečný byt

Jakmile tento nákladní kontejner navštívíte, tak si stoprocentně řeknete, že nejste v plechovém boxu, který je určený na přepravu zboží, ale že se nacházíte v běžném bytě. Interiér je totiž od běžných nemovitostí k nerozeznání. Jsou zde klasické stěny, podlaha, strop a samozřejmě již zmíněná okna, která nabízejí dostatek světla po celý den.

Moderně zařízeno

Mnoho lidí by mohlo jenom závidět, jak tento nákladní kontejner. Vše je tu velmi moderní. Od nábytku a dalšího zařízení, až po různé dekorace a další vybavení. Jako byste se během chvíle ocitli v novostavbě. Najednou by po bydlení v kontejneru toužil úplně každý. Právě moderní vybavení dělá z tohoto na první pohled malého prostoru velmi útulný prostor k dlouhodobému životu.

Důraz na praktičnost

Zaujme i to, jak jsou vnitřní prostory zařízené. Nechybí obývací pokoj, ložnice, kuchyně, ale dokonce také místo na práci. Samozřejmostí je také koupelna s toaletou, která nadchne svou velikostí, ale i svým proskleným stropem. Praktickým prvkem je zde třeba vyvýšený prostor s gaučem, nebo různé rozkládací prvky, které zajistí dostatek úložných prostorů.