Sandra Bullock prodává svou letní rezidenci za více než 6 milionů dolarů

Oskarovou herečku, kterou je Sandra Bullock, známe především z populárních filmů Nebezpečná rychlost, Zatímco jsi spal či Slečna Drsňák. Dnes se nebudeme věnovat její herecké kariéře, naopak nahlédneme do jejího soukromí. Během své kariéry vydělala velké množství peněz, které ráda investuje také do nemovitostí, vlastní hned několik nemovitostí na velmi zajímavých adresách. Nedávno se ale rozhodla jeden ze svých domů prodat.

Rezidence se soukromou pláží i domem pro hosty

Herečka se rozhodla nabídnout k prodeji svou venkovskou rezidenci, která se nachází ve městě Tybee Island. Toto město leží na stejnojmenném ostrově, který je součástí státu Georgie.

K třípatrovému domu patří i rozsáhlý okolní pozemek s basketbalovým hřištěm, terasou a velkým venkovním bazénem. Celý pozemek je oplocený a vede z něj rovněž soukromý přístup k pláži na pobřeží Atlantského oceánu. Kromě toho k nemovitosti patří i samostatný dům pro hosty se třemi ložnicemi a třemi koupelnami.

Vzdušnost, útulnost a pohodlí

Hlavní rezidence je opravdu obrovská, najdeme v ní sedm pokojů, včetně prostorného obývacího pokoje s mezaninem, pět koupelen, tělocvičnu, herní místnost a také několik teras. Mnoho teras je zastřešených, a nabízejí tak možnost odpočinku ve stínu s výhledem na moře či do zahrady s velkým množstvím zeleně.

Interiér je zařízen ve světlých barvách, dominantou jsou především bílé textilie a přírodní materiály, které domu dodávají jeho vzdušnou a letní atmosféru.

Pokud jde o nábytek a dekorace, jedná se o velmi osobitou kombinaci tradičního stylu s minimalismem. Sandra Bullock nemovitost vlastnila více než osmnáct let, poslední dva roky ji ale již nevyužívala a nabízela ji k pronájmu za tisíc čtyři sta dolarů na noc. Teď se dům rozhodla trvale prodat. Pokud vás její prázdninová rezidence zaujala, může být vaše za šest a půl milionu dolarů.

Fotografie: Lindsey Mixon

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]