Srub v horách nadchne i nejnáročnější návštěvníky svou velikostí a nádherným interiérem

Tento srub dokazuje, že se ne vždy jedná jenom o obyčejnou horskou chatu. Tento uchvátí milovníky stylu a luxusu. A to už na první pohled. Pokud vyrazíte do rezortu Big Sky v Montaně, můžete ho vidět na vlastní oči. Nemovitost už na první pohled vypadá obdivuhodně.

Výhradně ze dřeva a kamene

Stačí se na něho podívat blíže a je jasné, že tento srub jasně odkazuje k minulosti a daným trendům ve stavebnictví, které se používaly hlavně v horských oblastech. Jasně dominují dva materiály. Tím hlavním je dřevo, které je doplněno kameny, které tvoří nejenom základy, ale i různá obložení. Celkově tato unikátní nemovitost nabízí 5 000 čtverečných stop plochy, což rozhodně není málo.

Co je uvnitř, to bere dech

Důraz byl kladen nejenom na vzhled exteriéru, ale i na vzhled interiéru. Dovnitř vás samozřejmě také vezmeme. Čím vás tento srub zaručeně upoutá? Je to třeba velký kamenný krb, který má samozřejmě i svou praktickou funkci v podobě vytápění. Zaujme také ohromující lustr vyrobený z paroží, nebo i další doplňky, které pomáhají vytvářet dokonalý styl.

Ani uvnitř se s přírodními materiály nešetřilo

Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru se s přírodními materiály rozhodně nešetřilo. Pokud to bylo možné, použilo se dřevo, stejně jako kámen. Vše dále doplňují i různé kožené, skleněné, ale i kovové prvky. Na plat a podobné moderní materiály zde zapomeňte. I díky tomu vypadá srub tak dokonale.

Skvělé místo pro relaxaci po náročném dni

Rozhodně není nic příjemnějšího, než si v rezortu Big Sky v Montaně během dne zalyžovat a večer si dokonale oddychnout třeba u zapáleného krbu, s lahví vína. K jeho výběru doslova vybízí plná vinotéka, kde lze najít řadu skvostných kousků. Pro znalce skvělá volba. A to je jenom zlomek unikátů této stavby.