Srub z padesátých let je schován uprostřed lesů a nabízí úchvatný výhled na jezero

Fotografie: Etienne Savard

Potřebujete na krátký čas uniknout z reality? Nyní máte jedinečnou možnost. K prodeji se totiž uvolnil srub, který se nachází v malebném místě nedaleko Montrealu. Nabízí soukromí v lese, ale zároveň také vybavení, za které by se nemusel stydět ani moderní dům.

Místo k odpočinku

Klid, ticho a romantické prostředí. Lákavé místo nabízí srub ležící v lese na soukromém pozemku Laurentians. Chata není nejmladší, jelikož byla postavena už v roce 1950.

Fotografie: Etienne Savard

Nyní je ale z jejího stáří přednost. Od té doby si totiž její majitelé dávali záležet s její údržbou a modernizací. Dnes je k mání za 180 000 amerických dolarů.

Interiér je vytvořen hlavně z dřevěných prvků. Obývacímu pokoji také dominuje kamenné obložení a dále nádherná dobová kamna pro chladné zimní večery.

Fotografie: Etienne Savard

Impozantní prostor

Obývací pokoj a kuchyně jsou v přízemí odděleny velkým schodištěm. V létě lze využít také připojené terasy a podávat jídlo na čerstvém vzduchu nebo si jen roztáhnout lehátko a opalovat se v absolutním soukromí.

Fotografie: Etienne Savard

Kuchyně přímo překypuje úložným prostorem, a také místem pro přípravu jídla. Náročné kuchařky či kuchaři si zde užijí pořádné dobrodružství.

Fotografie: Etienne Savard

Hlavní předností domu jsou také rozměrná okna, která nabízí výhled na jezero, les a hory. Díváte se tak na malebné panorama, které je jako dělané k odpočinku.

Fotografie: Etienne Savard

Jakmile vystoupáte po schodech, dostanete se do příjemného prostoru plného dřeva. Zde je umístěno několik ložnic pro obyvatele domu, ale také pro hosty. Rustikální podoba nábytku a celého prostoru je ideální ke spánku, relaxuj i odpočinku.

Fotografie: Etienne Savard

Soukromí v hlavní roli

A proč je tento dům tak lákavý? K domu vede jen úzká příjezdová cesta. Všechen ostatní prostor zabírají stromy. Obyvatelé srubu tak mají klid, pohodlí a soukromí. Jsou izolování od větších měst, ale zároveň je mají na dosah ruky.

Fotografie: Etienne Savard
Fotografie: Etienne Savard