Útulná malá chata je zařízena jak stylově, tak i prakticky

Mít možnost vyrazit na víkend do přírody, to je sen mnoha lidí. A aby bylo nocování mimo město komfortní, přijde vhod chata. Tato, kterou si představíme, nemusí sloužit jenom na několik přespání. Klidně se do ní lze nastěhovat. Na celé léto. I když svou rozlohou 36 metrů čtverečních může budit dojem, že to není možné, realita vás přesvědčí o opaku.

Má vše, co je potřeba

I když se to na první pohled nemusí zdát, tak tato malý útulný chata má vše, co je k plnohodnotnému bydlení potřeba. Nechybí zde praktická kuchyně, společná obývací část, dále je tu i jídelna, nebo samostatná soukromá ložnice, či koupelna s toaletou. A toto všechno je doplněno dokonce saunou, stejně jako zde nechybí například také krytá terasa, nebo dokonce i sauna.

Základem je dřevo

Chata nabídne nejenom praktičnost, i pro dlouhodobé bydlení spojené s odpočinkem. Nabídne také útulnost, což je dáno i použitím správných materiálů. Základem je v tomto případě kvalitní dřevo, které navozuje ono tolik poptávané teplo domova, tak přináší také určitou potřebnou kvalitu, která je dnes u celé řady nemovitostí aktivně žádaná. Chaty nevyjímaje. Dřevo najdete jak v exteriéru, tak i v interiéru. A vypadá mnohem lépe než nutné bílé stěny, jako je tomu u řady jiných chat.

Stylově zařízený interiér

Když už se základem této chaty stalo dřevo, je třeba říci, že s ohledem na to byly voleny i prvky interiéru tak, aby vše dokonale ladilo. Až na pár výjimek tedy tato chata nenabízí žádné moderní nadčasové kusy nábytku, ale spíše věci, které korespondují s využitím dřeva a svým designem nijak výrazně nevybočují z nastaveného standardu.

Unikátní na vybavení je jak to, že zatímco některé kusy nábytku byly vyrobeny na zakázku, tak jiné byly koupeny po různých bazarech, ze starých nemovitostí. A některé byly dokonce koupeny i ve velkých nábytkových supermarketech. Proč? Byly za dobrou cenu a svým designem do této chatky skvěle zapadnou.

Fotografie: Moon Graphics

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]