Úžasná venkovská chata se nachází uprostřed nedotčené přírody. Obyvatelům nabízí veškerý potřebný komfort

Kanada je zemí se zcela jedinečnou přírodou, kam tato venkovská rezidence dokonale zapadá. V současné době je země vyhledávaným cílem nejen velkého množství turistů, ale mnoho lidí, kterým se již omrzel život v přeplněných velkoměstech, se do Kanady rovněž stěhuje nebo si zde alespoň zařizuje víkendové rezidence. Oblíbenou částí je zejména okolí Quebecu na východě země.

Nachází se zde nejen panensky čistá příroda, ale ceny nemovitostí jsou tu často mnohonásobně nižší než ceny stejných nemovitostí ve Spojených státech či v Evropě. Příkladem je i tato krásná venkovská rezidence.

Nenápadný dům uprostřed přírody

Mnoho domů v Kanadě se může pochlubit bohatou historií, neboť často pocházejí z devatenáctého století, v nedávné době ale byly citlivě zrekonstruovány, a dnes tak nabízejí velmi pohodlné a útulné bydlení s dotekem starých časů. Podobně je na tom i nemovitost z našeho příspěvku, která se nachází v Gaspésie – Îles-de-la-Madeleine, konkrétně v městské části Bonaventure, necelých čtyřicet minut od města Quebec.

Jedná se o dvoupatrovou venkovskou rezidenci, která je zvenku obložena dřevem, které doplňuje bílá a modrá barva oken, dveří a říms. Interiéry jsou zařízeny v rustikálním stylu, dominantními materiály jsou tak opět zejména dřevo, ve svých různých odstínech.

Symbióza pohodlí i tradice

V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s čtecím koutkem, ve kterém vás na první pohled zaujme dřevěné obložení, pohodlná křesla i sedací souprava.

Na obývací pokoj poté navazuje jídelní prostor s masivním dřevěným stolem a francouzským oknem, kudy se dá vyjít na venkovní terasu, kde se nachází další posezení.

Další místností v přízemí je kuchyně, která je v kombinaci bílé barvy se světlým dřevem, vše je doplněno nerezovými kuchyňskými spotřebiči. Poslední místností, kterou najdeme v přízemí domu, je koupelna se sprchovým koutem opět v bílo hnědě kombinaci.

V prvním patře se poté nacházejí tři ložnice, které jsou zařízeny v jednoduchém stylu s přírodními motivy. Další místností, kterou v podkroví najdeme je domácí kancelář. V současné době se v patře bohužel zatím nenachází koupelna, ale veškeré nutné rozvody jsou zde k dispozici, a tak není problém koupelnu případně zřídit.

Kromě venkovní terasy s posezením k nemovitosti náleží také rozsáhlý pozemek se zahradou a skleníkem, který přestavuje možnost pro pěstování plodin, které pro svůj růst vyžadují teplejší podmínky. Pokud vás nemovitost zaujala a měli byste o ni zájem, v současné době se prodává za 236 900 dolarů.

Fotografie: Pinterest

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]