Úžasný domácí bar vznikl jako reakce na zákazy, které vyvolala pandemie

Náročné a dlouhé období pandemie koronaviru ještě na některých místech světa docela nepominulo, avšak někde již dochází k uvolňování opatření. Anglický pár se rozhodl právě v době nucené izolace v domácím prostředí postavit tento úžasný domácí bar, který jim měl nahradit návštěvy dočasně zavřených restaurací a hospod.

Rozhodně se tím mladí lidé na několik týdnů zodpovědně zabavili. Práce to nebyla asi jednoduchá, ale výsledek je dokonalý, přesvědčte se. Bar vypadá skutečně jako pravý.

Stavění konstrukce a ladění detailů

Mladí lidé se nejprve pustili do stavby dřevěné konstrukce z pevných prken a latí. Místo baru vybrali na volném prostranství, vedle svého domu. Rozloha domácího baru je docela malá, ale praktická. Rozhodli se pro motiv samostatného domku. Celodřevěný domek natřeli velice příjemnými barvami, dominuje hlavně bílá a černá.

Dokonce přidali i ceduli s poetickým názvem „Opilý krab“. Ta vypadá velice autenticky, až by si člověk myslel, že je to skutečný bar, nebo restaurace. Rozhodně se řídili heslem „v jednoduchosti je krása“, jelikož dřevěný domek vypadá velice útulně a prakticky.

Dokonalý interiér

Když do tohoto sofistikovaného domácího baru vstoupíte, budete mít pocit, jako byste se ocitli v opravdovém prostředí jakéhosi podniku. Vše je do detailu propracované. Nechybí pohodlné velice designové posezení, ani barový pult se stoličkami. Dokonce i prostor za barem je dokonale promyšlený a řádně vybavený. Na okolních stěnách jsou velmi stylové obrazy, které ladí s nábytkem.

Co dodat, tento výtvor je naprosto perfektním výsledkem využití volného času v nelehkém období. Ideální místo na rodinné večery a společenská setkání s přáteli a známými.

Odhadem se do domku vejde asi 9 až 10 lidí, a to už je celkem slušný počet návštěvníků. Nezbývá než mladému páru z Anglie pogratulovat. Tohle se vážně povedlo na jedničku.

Fotografie: Octavia Chic, Wigan

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]