Vánoce se blíží! Inspirujte se, jak letos pojmout ozdobu vánočního stromečku

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Budou tady dřív, než se nadějete. Určitě je lépe začít plánovat a nakupovat s předstihem. Výrazně se tím omezí předvánoční shon a stres.

Někteří už mají jasno v tom, jak bude jejich stromeček vypadat. Jsou však tací, kteří rádi experimentují a každý rok zdobí stromeček jinak a používají jiné dekorace. Pokud i vy patříte k těm, kteří rádi mění vzhled vánoční výzdoby, pak je tento článek určen právě vám.

Bambulkový vánoční stromeček

Tento malý, ale roztomilý stromeček je ozdoben pouze barevnými bambulkami. Ty si můžete vyrobit z vlny a vybrat si barvy, které se budou hodit do vašeho interiéru. Než nad ním zlomíte hůl, vězte, že pro mnohé je to skvělý nápad. Ideální pro rodiny s malými dětmi, kde nehrozí rozbití baněk.

Skandinávský styl

Minimalistická estetika je naprosto nevtíravá a vytváří úžasnou atmosféru. Stromečky zdobené do skandinávského stylu jsou v posledních letech velmi oblíbené. Ani letos tomu nebude jinak.

Zlatá a stříbrná

Zlatá a stříbrná stromečkům velice sluší a umožní mu ještě více vyniknout. Zvlášť postavíte-li stromeček před okno, kde na něj během dne dopadá denní světlo. Stromeček si takto vychutnáte zevnitř i zvenčí.

Sobí stromeček

Na stromeček nemusíte rozhodně věšet jen baňky, ale i další vánoční motivy, kde bezpochyby patří sob. Tento typ stromečku skvěle ozdobí interiér ve venkovském stylu.

Farmářský stromeček

Opět další stromeček, který se úžasně hodí do venkovského stylu. Přírodní materiály jako jsou šišky či velký proutěný koš, se postarají o pravou vánoční atmosféru.

Vintage stromeček

Vintage stromeček je vznešený, elegantní, barevný a velice krásný. Hodit se bude samozřejmě do domácností zařízených právě v tomto stylu.

Americký jihozápad

Tento stromeček je zdoben ve stylu amerického jihozápadu. Ozdob není málo, ani hodně. Zkrátka tak akorát.

Kreativní stromeček

Na kreativní stromeček můžete pověsit cokoliv. Důležité pouze je, aby ozdoby ladily jedna s druhou včetně okolí, kde se stromeček nachází.

Lesní stromeček

Tuto výzdobu uvítají všichni nadšenci přírody a zvlášť lesa. Sovy, jeleni, medvědi a klidně i další. Zvířátka tak budete mít přímo u vás doma.

Obrázky: housebeautiful