Venkovský dům okouzlí svým prostorným interiérem a krásnou zahradou

Rezidence zvaná Prévost vás překvapí svým vyladěným a originálním designem. Kombinuje totiž rustikální i velmi moderní prvky. Asi nikdo by nevěřil, že výsledek může vypadat tak skvěle. Prohlédněte si krásný kanadský dům a přesvědčte se sami. Zaujme vás interiérem i krásnou zahradou.

Prostorná kuchyň a obývací pokoj s krbem

Centrální části domu dominuje velká a moderně vybavená kuchyň. Ta se může chlubit velkým ostrůvkem s křemíkovou deskou a prostorným dřezem.

Pokud váš zrak upoutaly mohutné dřevěné dveře s rustikálním vzhledem, prozradíme vám, že se za nimi skrývá praktická spíž. Dřevěné detaily skvěle ladí k jedinečnému dřevěnému stropu.

Kuchyň sousedí s jídelnou. Ta je dostatečně prostorná ke stolování s celou rodinou nebo pozvanými hosty. Celé místnosti dominují opět dřevěné detaily i nábytek v čele s krásnou dřevěnou podlahou. Jídelna je součástí obývacího pokoje.

Centrální místnost je otevřená a dostatečně prostorná. Obývacímu pokoji vévodí pohodlná pohovka a mohutný krb obložený kameny.

Dům má čtyři ložnice

V patře domu najdete 4 ložnice. Dům je proto dostatečně velký pro rodinu i případné hosty, kterým může nabídnout maximální soukromí v jednom z pokojů. Nejluxusnější je samozřejmě hlavní ložnice s mohutnou postel, tmavým nábytkem a vestavěnou zrcadlovou skříní.

Další dvě ložnice jsou skromnější a poslední je v současné době využívána jako pracovna. Nechybí ani koupelna s prostorným proskleným sprchovým koutem a kouzelná vana se starožitným vzhledem.

Prostorná zahrada s bazénem

K domu náleží příjemná zahrada s vydlážděnou terasou, která je dokonalá k posezení nebo opalování na jednom z pohodlných lehátek. Opodál navíc narazíte na krytý altánek a vyhřívaný solný bazén.

Pobyt na této zahradě zkrátka musí být příjemným zážitkem. K nemovitosti náleží navíc také prostorná garáž a kancelář v přízemí domu se samostatným vstupem.

Fotografie: Natalie Maheu

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]