Venkovský dům splňuje všechny sny o bydlení jako v pohádce

Fotografie: Unique Home Stays

Netradičního stavení, které připomíná instalace z historických nebo fantasy filmů. Ačkoliv zvenku vypadá jako ze středověku, uvnitř se zajímavým způsobem stýká minulost se současností. Pojďte se inspirovat, jak může takový domeček na venkově vypadat.

Dům ze 17. století

Tento dům opravdu historický je. Ačkoliv není přímo ze středověku, ale byl postaven o pár století později, jde o historickou budovu s příběhem. Zvenku vás zajisté zaujmou kamenní stěny, došková střecha a malinkatá okna, která mají zadržet teplo uvnitř.

Fotografie: Unique Home Stays

Nesmíme zapomenout ani na působivou vegetaci, která stavení obklopuje a dodává mu na vzhledu pohádkovosti a tajemna. Také vám přijde, jako byste se přenesli do vaší oblíbené knihy, nebo se vrátili v čase? A to jste ještě neviděli, jak chata vypadá uvnitř.

Prostor není příliš veliký, za to je efektivně využit. Po příchodu dovnitř vstoupíte do jídelny a kuchyně. Vnitřek domu je čistě obílený. Dominuje zde bílá a černá barva v kombinaci s dřevěnými prvky. V kuchyni najdete moderní spotřebiče i stará kamna na vaření. Troufli byste si zde něco uklohnit?

Fotografie: Unique Home Stays

Nejvíce se nám líbí obývací pokoj s krbem. Nábytek je do bílé a fialové a s kamennou podlahu to vše tvoří moc pěkný kontrast. Obývák je pěkně a střídmě dekorován.

Fotografie: Unique Home Stays

Najdete zde i malou televizi. Skvělé je také sezení u okna. Přímo stvořené pro odpolední čtení nebo pozorování chumelenice za okny.

Ložnice jako z pohádky

Fotografie: Unique Home Stays

Ložnice je rovněž zařízena v odstínech bílé, krémové a fialové. Na podlaze je světlá plovoucí podlaha. Co říkáte na psací stůl? Spousta šuplíků a úložného místa, kam se dají schovat všechna vaše tajemství a poklady.

Fotografie: Unique Home Stays

Dokázali byste si představit, že byste zde bydleli? Dům je možná malý, ale podívejte se na to venkovní sezení a zahradu. To je ale nádhera.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]