Vtipné dekorace na Halloween, které přinesou zábavu do vašeho domova

Máte rádi různé svátky a vyrábět dekorace je pro vás zábava? Pak jste tady správně. Přinášíme vám inspiraci na Halloweenské dekorace, které vnesou do vašeho domova trochu zábavy. Pravdou je, že jde o jiný druh dekorací, než na Vánoce či Velikonoce, ale proč si nedopřát trochu změny.

Strašidelná rohožka

Stačí vyříznout nějaký starší koberec, natřít jej barvou, případně použít rovnou černý koberec, nakreslit křídou pavučinu a umístit poblíž stylové košťátko.

Netopýři

Netopýry si můžete vyrobit sami nebo koupit, pak už je pouze umístit dle svého uvážení – třeba na vchodové dveře. Mimo roztomilých netopýrků nezapomínejte také na další dekorace z dýní. Postavit můžete vedle dveří i koště a maketu černé kočky.

Pavouci

Pavouci jsou vyrobení z polystyrenových koulí a drátu. Nic složitého a přitom si můžete s dětmi užít spoustu zábavy. Umístit je můžete na schodiště ven, ale i uvnitř domu.

Pavučiny

Pavučiny jsou vyrobeny z černého plastového pytle na odpadky. Zavěsit je můžete jak do oken, tak na dveře či stěnu. Nezapomeňte přikoupit i plastového pavouka, aby to mělo grády.

Strašidelné oči

Tyto strach nahánějící oči jsou vyrobeny z roliček toaletního papíru či kuchyňských utěrek. Pouze do nich vystříháte oči a dovnitř nasunete řetěz se světýlky. Pro venkovní použití na baterky, pro domácí použití klidně do zásuvky a oči umístěte na poličku.

Strašidelné siluety

Co by to bylo za Halloween bez strašidelných siluet – kočky, netopýři, čarodějové, čarodějky. Stačí pouze vytisknout, vystřihnout a nalepit. Šikovnější zvládnou nakreslit sami.

Duch s dobrotami

Na stoleček v předsíni můžete postavit větší misku, přehodit bílou plachtu, kterou nejdříve opatříte obličejem a nasypat spoustu dobrot.

Duchové na zahradě

K podzimu se váže i práce na zahradě, kde patří hrabání listí. Pokud listí rovněž dáváte do pytlů, užijte si ještě trochu legrace. Využijte pytle s listím k strašidelné dekoraci vaší zahrady.

Obrázky: onegoodthingbyjillee.com