Zahradní párty – pivo, gril, párty stan, dobrá nálada

Zahrada nepředstavuje pouze práci s ní spojenou, kůlnu a nářadí. Hezky upravená zahrada se nám stonásobně odvděčí. Láká jednak k příjemné relaxaci, opalování, četbě oblíbené knížky někde pod stromem, ale i zahradní párty.

Na zahradě se dá uspořádat narozeninová oslava, firemní akce, svatba nebo všem tak známé grilování s přáteli či rodinkou. Vše samozřejmě závisí na pořádané akci a našich možnostech.

Větší akce vyžaduje přípravu

Pro menší oslavy si vystačíme s tím, co dům, garáž či kůlna nabízí. Pro větší akce lze vypůjčit i párty stany, které bývají různých velikostí. Vhodné jsou na párty, oslavy či jako zázemí. S párty stany vás ani rozmary počasí nepřekvapí. Jak se praví – připravenému štěstí přeje.

Kvalitní gril nebo pec

Grilování, které je součástí letních párty si můžete užít na plynovém, elektrickém grilu nebo na grilu na dřevěné uhlí. K dispozici jsou dnes i zahradní pece, krby a udírny. Všechny jmenované věci jsou v dnešní doběgril propracovány nejen technicky a výkonově, ale ani design nezklame. Letní párty mnohdy nebývá ani tak o jídle, jako spíš o celkové zábavě a příjemných okamžicích s přáteli a rodinou, proto nepodceňujte i další detaily.

K dobrému jídlu – dobré pivo

Co na žádné oslavě nesmí chybět, je určitě pivo, jak křen. Pokud nepořádáte zahradní oslavy často, pak se vyplatí některé věci si zkrátka vypůjčit. Patří sem například pivní sety, které zahrnují dokonce i stůl z dřevěného či kovového materiálu, kvůli stabilitě a výdrži. Rozmyslete si předem, jaký ráz bude zahradní párty mít.

Zda se vám jedná spíš o domáckou útulnou atmosféru, noblesu či eleganci. Podle toho pak zvolte i dekorace v podobě prostírání, kytek, balónků, mašliček, svíček, lampiónů a jiných ozdob. Zapomenout nesmíme ještě na pivní pípy, bez těch vy vám soudky s lahodným mokem nebyly příliš platné.

Obrázek: pixabay.com