Život jako z pohádky – Nemovitosti Donalda Trumpa vám vezmou dech

Jste-li realitní magnát rozměrů a kvalit, jako je Donald Trump, pak je normální vlastnit sbírku luxusních nemovitostí, které následně prodáte elitám. Tento miliardář vlastní řadu nemovitostí, které si běžný smrtelník nedokáže ani ve snu představit. Rozhodli jsme se, že vám některé z nich ukážeme. Všechny nemovitosti bohužel nezvládneme, protože by to vydalo na knihu, nikoliv článek.

Trump je učiněný mág v oblasti marketingu a prodeje nemovitostí, které představují nejvyšší úroveň luxusu v rezidenčních, hotelových, komerčních a kancelářských prostorách až přes golfová hřiště. Vynikající kvalita, dokonalost, smysl pro detail jsou standardy, které Trump v rámci svých projektů vyžaduje. Není tedy divu, že k jeho majetku patří například hotel obložený zlatem, mrakodrapy, luxusní obchodní domy, sídla nevyčíslitelných hodnot, golfová hřiště, bytové jednotky a další. Donald je synem realitního developera Freda Trumpa, tudíž měl tu nejlepší školu i genetické předpoklady k úspěchu. Vykročil v šlépějích svého otce.

TRUMP TOWERS

Trump Towers je v podstatě označení ne jednoho, ale hned několika mrakodrapů, které vlastní a ovládá Donald Trump. Umístěny jsou například v New Yorku, Las Vegas, na Floridě, Baku, Manile, Istanbulu, Philadelphii, Atlantě.

TRUMP TOWER LAS VEGAS

MAR-A-LAGO, PALM BEACH

Toto honosné sídlo se nachází na Floridě a jde skutečně o velmi luxusní záležitost. Sídlo má 126 místností a pláž coby kamenem dohodil. Donald sídlo zakoupil v roce 1985 a 10 let jej sám obýval. Poté z něj nechal zbudovat luxusní soukromý klub, který sám nadále užívá. Konala se zde i svatba jeho syna. Stavba má obrovskou historickou hodnotu, protože byla postavená v letech 1924 – 1927 jako sídlo pro honorace včetně prezidentů. Dnes patří k chráněným Národním památkám.

Seven Springs, Bedford, New York

Jedná se o překrásný zámek, který si Donald Trump pořídil v 90. letech za 7,5 milionů dolarů. Dnes má tato nemovitost hodnotu 37,5 milionů dolarů. Má 60 pokojů, 3 bazény, bowlingové dráhy a nachází se na pozemku o velikosti 200 akrů. Původně zde chtěl Trump golfové hřiště, ale kvůli odporu místních obyvatel se tak nestalo. Jeho rodina využívá tuto nemovitost jako letní a víkendové sídlo.

Obrázky: townandcountrymag.com