Život na venkově: Krásná příroda, klid a komfortní statek se vším, co je potřeba

Žijete ve městě celý život a toužíte konečně uniknout shonu a nervozitě, které provází každý váš den? Pokud je život na venkově, daleko od civilizace, vaší největší touhou, pak je tento dům se statkem jako stvořený pro vás. Život na venkově totiž automaticky nemusí znamenat nepohodlí nebo absenci stylu a komfortu – tento dům vás přesvědčí o tom, že i venkovská sídla mohou být luxusní a pro život jako stvořená.

Uprostřed přírody

Tento dům obklopený statkem a rozsáhlými pozemky se nachází asi hodinu severně od Montrealu. Je tedy skvělé vědět, že kdykoliv by se vám zastesklo po velkoměstě, máte možnost sednout do auta a už za pár desítek minut se můžete opět procházet po nákupním centru.

Dominantou celé usedlosti je samozřejmě starobylý dům umístěný na samém vrcholku kopce – nabízí tedy nádherný výhled do celého okolí. Tento dům je starý více než 170 let, ale za tu dobu prošel řadou renovací a rekonstrukcí. Dnes nabízí maximální komfort i pro nejnáročnější uživatele.

Dům je usazený uprostřed rozsáhlého pozemku, který se pyšní bohatou vegetací a nádhernou krajinou, kde se můžete hodiny a hodiny procházet, aniž byste potkali někoho jiného.

V okolí najdete několik hospodářských budov, které využívají místní pracovníci. Současní majitelé totiž na pozemcích provozují malou farmu a zaměstnávají okolo deseti lidí, kteří se o rozsáhlé pozemky starají.

Komfort a pohodlí

Vnitřní vybavení domu vás nadchne – dům je prostorný, luxusní, ale není okázalý a budete se v něm cítit příjemně, i když nejste zrovna milovníci přepychu. Atmosféru venkovského sídla umocňují především dřevěné stropní trámy, které jsou v každé místnosti viditelné a dodávají domu charakter.

V domě najdete kromě kuchyně, malé jídelny a obývacího pokoje také věští salon, kde se dají pořádat rodinná setkání či jiná shromáždění. Samozřejmostí je několik špičkově vybavených ložnic a koupelny nabízející maximální komfort. Současní majitelé si v domě zřídili i malou posilovnu s masážní stolem.

Fotografie: Maurice Giroux / Royal Lepage Humania

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]