Zvenku obyčejný dům z první poloviny 20. století překvapí svým interiérem

Kanada je poslední dobou velmi vyhledávanou lokalitou pro nákup nemovitostí, zejména nejrůznějších venkovských sídel, kam se řadí i tento domek. Kupující láká nejen blízkost krásné přírody, ale i velké množství zajímavých nemovitostí, jejichž cena je v porovnání s Evropou či Spojenými státy mnohonásobně nižší.

Dnes pro vás máme nabídku na koupi krásného zrenovovaného domu z první poloviny 20. století, který se nachází v Sorel-Tracy mezi městy Montreal a Quebec.

Jednoduchý a elegantní design

Jedná se o dvoupatrový dům ležící v klidné obytné čtvrti, v blízkosti veškerých potřebných služeb. Po otevření dveří se dostaneme do malé vstupní haly a dále poté pokračujeme do velkého prostoru, který plní funkci obývacího pokoje, jídelny a kuchyně.

Na první pohled nás překvapí světlost a čistota prostoru, která je dána zejména světlými stěnami a nábytkem. Podlaha je dřevěná.

Dominantou obývací části je zejména pohodlná šedá sedací souprava do tvaru písmene U, na které lze příjemně relaxovat při sledování velké televize. Kuchyňský prostor nabízí prostornou linku ve tvaru písmene L, se všemi důležitými kuchyňskými spotřebiči a dostatkem skříněk pro uskladnění všeho potřebného.

Obdélníkový dřevěný stůl se nachází v prostoru u okna, což mu zaručuje příjemné přírodní světlo. Dalšími místnosti v přízemí domu jsou poté malá domácí kancelář a jedna ložnice s dvojlůžkem, která je koncipována jako pokoj pro hosty.

Naprosto jedinečná cena

Další tři ložnice se nacházejí v prvním patře domu, k jejich atmosféře a útulnosti kromě charakteristické bílé barvy a dřeva přispívají také cihly, které najdeme jako obložení některých stěn.

Koupelna je zařízena v bílé a modré barvě, najdeme v ní praktickou kombinaci vany a sprchového koutu.

Za domem se nachází malý pozemek, jehož součástí je venkovní posezení a také garáž pro zaparkování automobilu. V současné době se tento krásně zrekonstruovaný domek nabízí za cenu pouhých 129 000 dolarů.

Fotografie: Janie Dionne / Martine Deschesnes

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]